Son Dakika Haberleri: Orhangazi - Hırsızın Boğarak Öldürdüğü Kadın, Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi

Orhangazi - Hırsızın Boğarak Öldürdüğü Kadın, Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi

7 yıl önce

İstanbul Gaziosmanpaşa'daki Evine Giren Hırsız Tarafından Başına Sert Bir Cisimle Vurulduktan Sonra Boğularak Öldürülen 55 Yaşındaki Fatima Yıldız'ın Cenazesi, Ailesinin Yaşadığı Bursa'nın Orhangazi İlçesi'ne Getirildi. Yıldız Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi.

Orhangazi - Hırsızın Boğarak Öldürdüğü Kadın, Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi, System.String[]
İSTANBUL  Gaziosmanpaşa'daki evine giren hırsız tarafından başına sert bir cisimle vurulduktan sonra boğularak öldürülen 55 yaşındaki Fatima Yıldız'ın cenazesi, ailesinin yaşadığı  Bursa'nın  Orhangazi İlçesi'ne getirildi. Yıldız gözyaşları arasında toprağa verildi.Gaziosmanpaşa'da önceki gün meydana gelen olayda akşam saatlerinde semt pazarından dönen Fatima Yıldız, kapıyı açtığında dairenin arka tarafından eve giren hırsız ile karşılaştı. Bir anda paniğe kapılan hırsız, Yıldız'ın başına vazo ile vurduktan sonra kadını boğdu. Otomobil satın almak için biriktirilen yaklaşık 40 bin TL değerindeki altın, dolar ve 5 bin TL'yi çalan hırsız, kapıyı kapatıp olay yerinden kaçtı.Olaydan bir süre sonra eve gelen talihsiz kadının eşi Fuat Yıldız kapıyı açamayınca, alt komşudan yardım alıp eve girdi. Eşini yerde kanlar içerisinde bulan Fuat Yıldız, komşularının araçlarıyla Fatima Yıldız'ı hastaneye kaldırıldı. 2 çocuk annesi kadın yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.CENAZESİ BURSA'YA GETİRİLDİTalihsiz kadının cenazesi, anne ve babasının yaşadığı  Bursa'nın  Orhangazi İlçesi'ne getirildi. İlçeyi yasa boğan Fatima Yıldız için Hürriyet Camiinde bugün cenaze töreni düzenlendi. Fatime Yıldız'ın babası Bilal Güler ile anne Hacer Güler çocuklarının cenaze töreninde sinir krizleri geçirirken, yakınları tarafından güçlükle sakinleştirildi.Fatima Yıldız'ın güçlükle ayakta durabilen eşi Fuat Yıldız ile çocukları Fatih ve Ferdi Yıldız burada yakınlarının ve vatandaşların taziyelerini kabul etti. Fatima Yıldız'ın cenazesi Hürriyet Camii'nde öğlen kılınan cenaze namazının ardından İlçe Mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

Hadise ve Hakan Sabancı Yeniden Aşk Yaşamaya Başladı 'Yemekteyiz' Yarışmasının Aykırı Yarışmacısı Serhan Efe Diskalifiye Edildi
'Gelin Evi' Programında Ev Sahibi Gelinin Düğün Görüntüleri Konuklarını Şoke Etti