Son Dakika Haberleri: Pazar Yerinde Kanlı Hesaplaşma; 7 Yaralı

Pazar Yerinde Kanlı Hesaplaşma; 7 Yaralı

7 yıl önce

Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde semt pazarında 2 pazarcı arasındaki husumet silahlı çatışmaya dönüşünce 2'i kadın 7 kişi yaralandı.

Pazar Yerinde Kanlı Hesaplaşma; 7 Yaralı, System.String[]
Hatay'ın  İskenderun İlçesi'nde semt pazarında 2 pazarcı arasındaki husumet silahlı çatışmaya dönüşünce 2'i kadın 7 kişi yaralandı. Olay, Barbaros Mahallesi'ndeki Perşembe pazarında saat 14. 30 sıralarında meydana geldi. Aralarında yer yüzünden anlaşmazlık olan 2 pazarcı aynı gerekçe ile yine tartışmaya başladı. Pazar yeri girişinde tezgahları bulunan pazarcıların tartışması kavgaya dönüşünce taraflar birbirlerine tabanca ve av tüfekleriyle ateş açtı. Vatandaşların alış veriş yaptığı sırada meydana gelen olay nedeniyle pazarda büyük panik ve korku yaşanırken, alış veriş yapan Ramazan Yazar (33) Muazzez Gündüz (41), Zeynep Yüksel (29) ile pazarcılar M. Şerif Öztürk (29),  Mahmut Öztürk (32),  İdris Öztürk (27) ve Şemsettin Tunç (37) yaralandı. Yaralılar, götürüldüğü  İskenderun Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı. Ayaklarına saçma isabet eden pazar müşterisi 3 kişi tedavilerinin ardından taburcu edildi. Durumu ağır olan  Mahmut Öztürk ise  Mustafa Kemal Üniversitesi  Antakya Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Olaya karışan bazı pazarcıların ise kaçtığı belirlenirken polis soruşturma başlattı.

Zimbabve'de Borç Verdiği Parayı Almaya Giden Papaz, 3 Genç Kızın Tecavüzüne Uğradı Açıklamayı Bizzat Vali Yaptı: Son 15 Yılın En Büyük Uyuşturucu Operasyonu!
Arda Turan'dan Fatih Terim'in İstifası Sonrasında Gönderme