Son Dakika Haberleri: Skandal Başbakan'ın Kızı da Çapkın

Skandal Başbakan'ın Kızı da Çapkın

7 yıl önce

Barbara Berlusconi, AC Milan'ın forvet oyuncusu Pato'yla yaşadığı aşkı ilk kez anlattı.

Skandal Başbakan'ın Kızı da Çapkın, System.String[]
Kulübün yönetim kurulunda yer alan Berlusconi, ilişkilerinin ciddi olduğunu söyleyerek, "Benim için Pato'nun diğer oyunculardan farkı yok. Başka bir takıma satılmasını normal karşılarım" dedi.

O'NA AŞIĞIM

Derginin, belki ailesinin bir futbolcu sevgili yerine felsefe mezunu bir yönetici beklentisi içinde olduğu yönündeki sorusunu Berlusconi, "Bu ikiyüzlülük. Neden sevgilimi bir klişeye dayanarak seçmeliyim. Kalbimin sesini dinlemeyi tercih ederim. Kimse bana kimi seveceğimi söyleyemez" diye yanıtladı.

 Barbara BerlusconiMilan'da çalışmaya başladıktan kısa bir süre sonra hemen takımın şampiyonlarından biriyle ilişki yaşamaya başlamasının riskli bir hareket olup olmadığı yönündeki bir soruya ise, "Ben, kendisini etkileyen bir erkeğe aşık olan normal bir genç kızım. Bir hata yapacaksam bunu kendi kendime keşfederim. Başkalarının kriterlerine göre yaşayamam" diye cevap verdi.

PATO DA SATILABİLİR

'Kardeşiniz Piersilvio, Pato'nun başka takımlara satılamayacağını çünkü artık aileden biri olduğunu söyledi' yönündeki bir hatırlatmaya ise Barbara Berlusconi, "Bütün oyuncular satılabilir. Pato onlardan farklı değil" diye karşılık verdi. Berlusconi, Pato'nun eski eşiyle yaşadığı problemlerle ilgili ise, "Bu beni ilgilendirmeyen hassas olaydır. Bu konu hakkında konuşmamayı tercih ederim. İkimizin de duygusal bir geçmişi var. Sadece geleceğe bakmayı tercih ediyoruz" diye konuştu.İşte Afrin'de YPG'lilerin Vurulma Anı! Hiç Bu Kadar Net Görüntülenmemişti Zeytin Dalı Harekatı'nda TSK'dan Müthiş Strateji: Sızma Girişimlerine Karşı Yatay Yönlü Harekat
Zeytin Dalı Harekatı'nın 4. Gününde YPG'yi Bozguna Uğratacak Hamle! Bordo Bereliler, Sahaya İniyor