Son Dakika Haberleri: Tercih Meselesi Filmi

Tercih Meselesi Filmi

7 yıl önce

Tercih Meselesi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Tercih Meselesi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Tercih Meselesi  Filmi, System.String[]
Sue Kramer’ın ilk filminde, her şeyi paylaşan, birlikte yaşayan iki kardeşten biri evlenince işler karışıyor. Gray ve Sam hem kardeş, hem de birbirlerinin en iyi arkadaşı. Hatta o kadar iyi anlaşıyorlar ki, böyle kardeş mi olur diye hayretler içinde kalıyorsunuz. New York’ta aynı dairede oturuyorlar. Gray ( Heather Graham) reklam kampanyaları hazırlıyor, erkek kardeşi ise (Tom Cavanagh) ameliyathanede stajyer. Birlikte bir köpek parkına gidiyorlar, hani Sam belki bir kadınla karşılaşabilir diye. Hayli tecrit edilmiş bir sosyal hayatları var. Karşılaşıyorlar da, Charlie (Bridget Moynahan) şehre yeni gelmiş bir zoolog. Birbirlerini görür görmez hoşlanıyorlar. Üçü birlikte dolaşmaya başlayınca bir sorun ortaya çıkıyor: Ya Gray’in Charlie’ye karşı hisleri sadece arkadaşça hisler değilse?

Yönetmen: Sue Kramer
Senaryo: Sue Kramer
Oyuncular: Rachel Shelley, Molly Shannon, Tom Cavanagh, Bridget Moynahan, Heather Graham
Filmin Türü: Komedi, Romantik
Orijinal Adı: Gray Matters
Yapımcı Firma: Archer Entertainment
Yapım Yılı: 2006
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dili: İngilizce
Filmin Süresi: 96 dk.


Eski Sevgilisi Lider Şahin, İrem Derici'yle İlgili Müjdeyi Verdi Mehmet Ali Erbil'den Çocuk Aldıran Sevgilisi: Çantama 5 Bin Dolar Koydular
Başbakan'dan "Topbaş İstifa Etti mi" Sorusuna Tek Cümlelik Cevap: Kadir Bey Açıklama Yapacak