Son Dakika Haberleri: Trabzon'da Su Kesintisi Tarihleri Değişti

Trabzon'da Su Kesintisi Tarihleri Değişti

7 yıl önce

Karayolları'nın Trabzon-Maçka arasında sürdürdüğü yol çalışması nedeniyle Trabzon'daki su kesintisi tarihi değişti.

Trabzon'da Su Kesintisi Tarihleri Değişti, System.String[]
Karayolları'nın Trabzon-Maçka arasında sürdürdüğü yol çalışması nedeniyle Trabzon'daki su kesintisi tarihi değişti.

Trabzon ile Maçka arasında yapılmakta olan duble yol çalışmaları sırasında yolun Kutlugün köyü mevkisinde Trabzon Belediyesi'nin ana isale hattı üzerinden geçecek olmasından ötürü ana isale hattının deplase edilecek olması nedeniyle Trabzon'a 3 ile 5 gün arasında su verilemeyecek.

Su kesintisi 14 Ekim Cuma gününü 15 Ekim Cumartesi gününe bağlayan gece saat 24.00'da başlayacak. Çalışmalarda öncelikli olarak su tahliyesi yapılacak. Su tahliyesinin 6 saatte tamamlanmasından sonra kaynak işlemleri başlayacak. 48 saat sürecek bu işlemin ardından şebekelere su verilmeye başlanacak.

Kaynak çalışması bittikten 12 saat sonra su verilecek yerler Değirmendere, Çömlekçi, İskenderpaşa, Kemerkaya, Pazarkapı, Çarşı, Hızırbey, Cumhuriyet, Ortahisar, Gülbaharhatun, Kurtuluş, Yalı, Yeni, İnönü, 2 Nolu Beşirli, Fatih, Gazipaşa, Sanayi, Toklu ve Zafer mahallelerinde toplam 67 saat su kesintisi yapılmış olacak.

Aydınlıkevler, Yeşiltepe, 1, 2 ve 3 Nolu Erdoğdu, Bahçecik, Yenicuma, Boztepe, Kalkınma, 1 ve 2 Nolu Bostancı, Üniversite, Konaklar, Kanuni, Esentepe ve Kaymaklı mahallelerinde toplam 103 saat, Soğuksu, Uğurlu ve Bengisu mahalleleri ile 1 Nolu Beşirli ve Karşıyaka mahallelerinin üst kesimlerinde ise toplam 127 saat kesinti yapılacak.

- TRABZON


Adnan Oktar Hakkında Şikayet Yağıyor, RTÜK İnternetten Yayın Yaptığı İçin Dokunamıyor Düğünleri Kabusa Döndü! Davetlilerden Biri Damat Rolü Yaparak Gelin ile Birlikte Oldu
Hülya Avşar, Gupse Özay'a Açıkça Sordu: Barış Sana Niye Bakıyor?