Son Dakika Haberleri: TRT Seçim Ekranında Anlık Sonuç Verecek

TRT Seçim Ekranında Anlık Sonuç Verecek

9 yıl önce

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) 29 Mart Pazar Günü Yapılacak Yerel Seçimlere Tüm Ekibi ve Teknolojisiyle Hazır. 'Seçimler TRT'den İzlenir' Geleneğini Bu Seçimde de Sürdürmeyi Hedefleyen Kanal, Seçim Özel Yayınını Sabaha Kadar Yaparak Anlık Sonuçları Vatandaşlarla Paylaşacak.

TRT Seçim Ekranında Anlık Sonuç Verecek, System.String[]
 Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) 29 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlere tüm ekibi ve teknolojisiyle hazır. 'Seçimler TRT'den izlenir' geleneğini bu seçimde de sürdürmeyi hedefleyen kanal, seçim özel yayınını sabaha kadar yaparak anlık sonuçları vatandaşlarla paylaşacak. Her saat aynı enerji ve hızla TRT'nin deneyimli sunucuları Nermin Tuğuşlu, Rıza Okur, Fulin Arıkan ve Aslı Noyan'dan alınacak. 29 Mart yerel seçimlerine yönelik çalışmalarına aylar önce başlayan TRT, kamuoyunun en hızlı ve en doğru şekilde bilgilendirmek için teknolojisini baştan aşağı yeniledi. Stüdyosunu seçim gecesinin gereklerine göre yeniden düzenleyen TRT, seçim stüdyosundaki akıllı ekran ile zihinlerde oluşabilecek karışıklıklara son verecek. Dokunmatik ekranla birlerce sandıktan akan sonuçlar yormadan, en doğru ve en şeffaf şekliyle TRT ekranlarında olacak. Yerel seçimlerin sonuçlarının basit ve anlaşır şekilde izleyicilere aktarılması için çeşitli grafik ve animasyonlardan yararlanılacak. Seçmen, seçimin önde gidenlerini geride kalanlarını, kazanan ve kaybedenlerini grafik ve animasyonlardan ilk bakışta anlayacak. Parti genel merkezlerine canlı bağlantılar yapılacak. Yaşanan heyecan an be an ekranlara yansıyacak. İstanbul, İzmir, Adana, Trabzon, Erzurum, Diyarbakır ve Antalya'ya yapılacak canlı bağlantılarla Türkiye genelinde yaşanan atmosfer ve seçime yönelik ayrıntılar izleyiciye aktarılacak.Ankara'daki seçim özel stüdyosunda Fehmi Koru, Derya Sazak, Prof. Mustafa Erdoğan ve Prof. Dr. Fuat Keyman İstanbul'da Ekrem Dumanlı gece boyunca sonuçları ve sonuçların mevcut siyasi süreçteki analizleri yapacak. TRT seçim gecesi ekranı monotonluktan kurtaracak programları da ihmal etmeyecek. Komedi dükkanının seçim için özel olarak çekilen bölümleri seçim heyecanına kahkahayı ekleyecek. Liderlerin seçim gezilerindeki ilginç anlar seçim şarkıları da ekranlara taşınacak. (CİHAN)


Emeklilerin Zamlı Maaşları Hesaplara Yatmaya Başladı Ünlü Şarkıcı Lionel Richie'nin kızı, Cinsel İlişki Bağımlısı Sevgilisiyle Yakalandı
Babaları Tarafından Öldürülen 2 Çocuğun Annesiyle Fotoğraf Paylaşan Gülben Ergen'e Tepki Yağdı