Son Dakika Haberleri: Vadişehir Mahalle Muhtarlığı Açılışı

Vadişehir Mahalle Muhtarlığı Açılışı

7 yıl önce

Eskişehir Odunpazarı ilçesi Vadişehir Mahallesi'nin yeni muhtarlık hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi.

Vadişehir Mahalle Muhtarlığı Açılışı, System.String[]
Eskişehir Odunpazarı ilçesi Vadişehir Mahallesi'nin yeni muhtarlık hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi.

AK Parti Eskişehir 1. sıra Milletvekili Nabi Avcı, burada yaptığı konuşmada, Eskişehir'in 12 Haziran'daki genel seçimlerde Eskişehir'den 6 milletvekili çıkartacağını savunarak, AK Parti Trabzon 2. sıra Milletvekili adayı Erdoğan Bayraktar'ın da bir Eskişehir milletvekili gibi kente hizmet etmeye çalışacağını kaydetti.

Eskişehir'in Bayraktar'dan beklentilerinin bitmeyeceğini ifade eden Avcı, şöyle konuştu:

"Sayın Erdoğan Bayraktar'ın ünü ülke sınırını aştı. Venezuella'dan bile toplu konut yapmak için çağrı aldı. Türkiye ona dar geliyor. Daha önce TOKİ Başkanlığı yapıyordu. TOKİ Başkanlığından ayrılarak milletvekili adayı oldu. Erdoğan Bey, inşallah daha büyük makamlarda hizmetlerine devam edecek. Çok değerli hemşehrilerim adına buraya yaptıkları ve yapacakları için teşekkür ediyorum. Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'yı da verdiği hizmetlerden dolayı kutluyorum. "

Erdoğan Bayraktar da TOKİ'nin Eskişehir'in tamamından 8 bini aşkın konut yaptığını hatırlatarak, konutların çevresindeki eksikliklerin zamanla tamamlanacağını kaydetti.

Sosyal devlet olmanın gerekliliğini yerine getirmeye çalıştıklarını anlatan Bayraktar, şunları söyledi:

"Parlamentoya milletvekili olarak gidersem sevdiğim Eskişehir'e hizmet etmek benim boynumun borcudur. Eskişehir'i ve Eskişehirli'yi çok seviyorum. Eskişehir'e marka kent yapmak istiyoruz. Bunun için çalışıyoruz. İnşallah Eskişehirspor Stadı'nı yapmaya da çok kısa sürede sonra başlayacağız. Eskişehir halkı stadın yerinde olmasını istiyor. Bu talebi yerine getirmek için durumu Başbakanımıza arz ettik. Yeni bir dizaynla Eskişehir'e çok güzel bir stat kazandıracağız. Adeta 5 yıldızlı bir otel gibi bir kampüs hastaneyi de çok kısa bir sürede Eskişehir'e kazandıracağız. Ankara yolundan İl Özel İdare'nin bulunduğu bölgede kampüs hastaneyi Eskişehir'e kazandıracağız. "

Konuşmaların ardından muhtarlığın yeni hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa AK Parti Eskişehir 3. sıra Milletvekili adayı Ülker Can da katıldı.

- ESKİŞEHİR


Kazakistan'da Facia: Otobüste Yangın Çıktı, 52 Kişi Yanarak Hayatını Kaybetti Türkiye Kupasında Çeyrek Finale Kalan Takımlar Belli Oldu
ABD'den Küstah Afrin Çağrısı: Türkiye'yi Böyle Bir Adım Atmamaya Çağırıyoruz