Son Dakika Haberleri: Volvo Car Türkiye İletişim Ajansını Seçti!

Volvo Car Türkiye İletişim Ajansını Seçti!

6 yıl önce

Medyaevi ile olan çalışmasını Ocak ayında bitiren Volvo Car Türkiye uzun arayışlar sonucunda yeni PR Ajansı'nı belirledi.

Volvo Car Türkiye İletişim Ajansını Seçti!, System.String[]
Volvo Car  Türkiye uzun süren konkur süreci sonunda Bir İletişim ile çalışma kararı aldı. Bir İletişim 1 Nisan 2012 tarihi itibarıyla  Volvo Car  Türkiye'ye stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti verecek…Bir İletişim,  Volvo Car  Türkiye ile kurumsal iletişim, liderlik iletişimi, marka iletişimi, medya ilişkileri, kurum içi iletişim, kriz yönetimi, gündem yönetimi, sosyal medya yönetimi, etkinlik ve sponsorluk yönetimi hizmetleri için birlikte çalışacak.Bir İletişim'in hizmet verdiği diğer markalar arasında; Istanbul Edition Hotel, EsPa, Canbebe, Canped ve Helen Harper markalarını bünyesinde bulunduran Ontex Group, Eyüboğlu Eğitim Kurumları,  Kütahya Porselen, Ataman İlaç ve Kozmetik, flydubai, L'Oreal Paris, Seabird, Ayada Maldives, Banu Kazanç Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi, Lisans A.Ş., Altimo, Oxford Business Group bulunuyor. Ayrıca Altın Portakal Film Festivali,  Antalya Piyano Festivali ve  Antalya Televizyon Ödülleri gibi  Antalya Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen  Türkiye'nin önemli organizasyonlarının iletişim danışmanlığını yürütüyor.

Balıkesir'de Okul Yolunda Anne ve Kızına Silahlı Saldırı! 7 Yaşındaki Kız Öldü Bakan Fakıbaba, Yıllar Önce 'Fırat' Dizisinde Rol Almış
Erol Köse, Önce Yeşim Salkım'ı Yerden Yere Vurdu, Sonra Programına Çıkardı