Son Dakika Haberleri: 00.01'de Dünyaya Gelen Kız Bebekler, 8 Yıllık Hasreti Sona Erdirdi

00.01'de Dünyaya Gelen Kız Bebekler, 8 Yıllık Hasreti Sona Erdirdi

8 yıl önce

Gece yarısını bir dakika geçe dünyaya gözlerini açan çift yumurta ikizleri Şahin ailesinin 8 yıllık evlat hasretini sona erdirdi.

00.01'de Dünyaya Gelen Kız Bebekler, 8 Yıllık Hasreti Sona Erdirdi, System.String[]

Gece yarısını bir dakika geçe dünyaya gözlerini açan çift yumurta ikizleri Şahin ailesinin 8 yıllık evlat hasretini sona erdirdi.


Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'da Özel bir hastanede 2012 yılının ilk dakikasında dünyaya gelen Nisa Sudem ve Eylül Buğlem isimli bebekler anne ve babasına en mutlu hediyeyi verdi.


Çevlik Jandarma Karakolu'nda Uzman Çavuş olarak görev yapan Adem Şahin ve eşi Sunay Şahin'in 8 yıllık çocuk özlemi yeni yılın ilk dakikasında sona erdi. Yeni yılı çifte mutlulukla karşılayan Şahin Ailesi mutluluklarını "Allah herkese bu duyguyu tattırsın" sözleriyle dile getirdi.


Biri 3 kilo diğeri 2 kilo 800 gram olarak dünyaya gelen çift yumurta ikizleri Eylül Buğlem ve Nisa Sudem'in sağlık durumları hakkında bilgi veren Kadın Doğum Uzmanı Mustafa Seven, tedavi sürecinin ardından dünyaya gelen kız bebeklerin sağlıklı olduklarını söyledi.


Anne Sunay Şahin doğum sırasında bebeklerinin ilk sesini duyduğunda saniyelerin bir anda durduğunu söyleyerek o anın kelimelerle anlatılamaz bir mutluluk olduğunu aktardı. Baba Adem Şahin ise 8 yılın ardından kendisine en mutlu hediyeyi çift şekilde veren eşine bir adet kırmızı gül hediye ederek "Allah bu duyguyu herkese nasip etsin." dedi.


VALİ LEKESİZDEN YILIN İLK BEBEĞİNE ALTIN HEDİYESİ


Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz ve eşi Zehra Lekesiz ise Antakya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde dünyaya gelen kız bebek Semanur'a çeyrek altın hediye etti.

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 02:05 Kaynak: CHACumhurbaşkanı Erdoğan, tampon bölgede kalan DEAŞ'lı teröristle ilgili konuştu: Bizi ilgilendirmez
PSG'nin sahibi Nasser Al-Khelaifi Leeds United'ı satın alacak Yargıç, tecavüz mağduruna sordu: Size 150 bin dolar verse cezasının hafifletilmesini kabul eder misiniz?