İkiz kardeşler 02.02.2022'de aynı anda evlendiler - Son Dakika

İkiz kardeşler 02.02.2022'de aynı anda evlendiler

02.02.2022 16:58

İkiz kardeşler 02.02.2022'de aynı anda evlendilerKIRKLARELİ Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde Nalan ve Nagihan Nurtekin isimli ikiz kardeşler 02.02.2022 tarihini ölümsüzleştirerek aynı anda evlendi.

İkiz kardeşler 02.02.2022'de aynı anda evlendiler

KIRKLARELİ Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde Nalan ve Nagihan Nurtekin isimli ikiz kardeşler 02.02.2022 tarihini ölümsüzleştirerek aynı anda evlendi.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de 2022'nin 2'nci ayının 2'nci günü çılgınlığı yaşandı. Bu durum Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde boyut atladı. Lüleburgaz'da yaşayan Nalan ve Nagihan Nurtekin isimli ikiz kız kardeşler hayatlarının her anında olduğu gibi evlendikleri anda da birlikte yer aldı. Tarihi birlikte ölümsüzleştiren ikizler Emre Kahya ve Berkay Yavuz ile evlendi. Lüleburgaz Belediyesi'nin Prof. Dr. Türkan Saylan Salonu'nda gerçekleştirilen nikahı belediye başkanı Dr. Murat Gerenli kıyarak, evlilik cüzdanları ikiz kardeşlere verdi.

Aynı anda nikahları kıyıldı

Aynı anda evlenme düşüncesinin uzun süredir akıllarında olduğunu söyleyen ikizlerden Nalan Nurtekin, "Bu bizim aklımızda olan bir fikirdi kardeşimle. Ama eşlerimiz kardeş ya da ikiz olmadıkları için böyle bir şey teklif edemedik. Sonrasında bunu onlar düşünmüşler. Onlardan böyle bir teklif gelince biz de mutlu olduk. Teşekkür ederiz" dedi. Nagihan Nurtekin de aynı anda evlenme önerisinin eşlerinden gelmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyleyerek, "Bu anı da bu şekilde ölümsüzleştirmek bizim için çok güzel. Ekstra bir heyecan var. Çok mutluyuz" dedi.

YORUMLAR
500
Selen Soyder ile Oren Fransez Boşandı Selen Soyder ile Oren Fransez Boşandı Kırklareli'nde bariyere çarpıp alev alan otomobildeki yabancı uyruklu 5 kişi yaralandı Kırklareli'nde bariyere çarpıp alev alan otomobildeki yabancı uyruklu 5 kişi yaralandı Kırklareli'nde evde çıkan yangın söndürüldü Kırklareli'nde evde çıkan yangın söndürüldü
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İkiz kardeşler 02.02.2022'de aynı anda evlendiler - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement