Son Dakika Haberleri: Bir Aydır Yoğun Bakımda Yatan Mehmet Ali Erbil'in Kızlarından Duygusal Paylaşım

Bir Aydır Yoğun Bakımda Yatan Mehmet Ali Erbil'in Kızlarından Duygusal Paylaşım

5 ay önce

Bir aydır yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızları Yasmin Erbil ve Sezin Erbil, sosyal medya hesaplarından duygusal paylaşımlar yaptılar.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yaklaşık bir ay önce evinde düşerek yaralanmış ve kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu. Ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan Mehmet Ali Erbil'in, tedavisi sırasında eski hastalığı da nüksetmişti. Uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören Mali'nin kızları Sezin ve Yasmin Erbil, sosyal medya hesaplarından duygusal paylaşımlar yaptı.

"AVAZIN ÇIKTIĞI KADAR SUSARAK AĞLADIN MI?

Mehmet Ali Erbil'in kızları Sezin ve Yasmin Erbil, bir an önce babalarının iyileşmesini beklerken, duygularını sosyal medya hesaplarından ifade ettiler. Sezin Erbil, yaptığı paylaşıma; "Sen hiç avazın çıktığı kadar susarak ağladın mı?" notunu düştü.

Mehmet Ali Erbil ve Sezin Erbil

"YER GÖK DUA"

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen ve babasının sağlık durumuyla alakalı detayları paylaşan Yasmin Erbil ise "Yer gök dua" mesajını yayınladı.

Mehmet Ali Erbil ve Yasmin Erbil

"SOLUNUMU BOZULDU VE CİHAZA BAĞLANDI"

Yoğun bakımda tedavisi devam eden Erbil'inkardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "Can sıkıcı haber veriyorum. Geçen hafta solunum cihazından ayrıldığı haberini vermiştik, bu haberi biraz bekleyip verdik sizlere çünkü yoğun bakımda sürpriz gelişmeler olabilir diye. 4 gün kendi solunumu ile kalabilmesi bizi çok sevindirmişti sizleri de tabi. Ancak dün akşam durum tamamen tersine döndü ve solunumu bozuldu ve cihaza bağlandı. Yine beklemedeyiz, inşallah bu kadar ağır olaylara vücudu direnç gösterir. Dualarımız güzel dileklerimiz onunla." ifadelerini kullanmıştı.

Mehmet Ali Erbil'in Doktor Kardeşinden Üzen Haber: Yeniden Solunum Cihazına Bağlandı

1 Aydır Yoğun Bakımda Tedavi Gören Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu Nasıl?

Mehmet Ali Erbil'in Doktor Kardeşinden Yeni Açıklama: Abim Uçurumdan Düşüyordu, İpi Tuttu

Demet Akalın, Yoğun Bakımda Olan Mehmet Ali Erbil İçin Takipçilerinden Cuma Duası istedi

Yoğun Bakımda Tedavi Gören Mehmet Ali Erbil'in Doktor Kardeşinden Yeni Açıklama: Hasarların Onarılması Zaman Alıyor

Tuğba Coşkun, Yoğun Bakımda Olan Mehmet Ali Erbil'in İyileşmesi İçin Çocuk Sevindirdi


YORUMLAR


TCDD'ye KPSS Şartı Aranmaksızın 356 Personel Alınacak! İşte Aranan Şartlar Murat Yıldırım'ın Eşinin Makyajsız Hali, Takipçilerini Hayal Kırıklığına Uğrattı Preslenmiş Varil İçerisinde Erkek Cesedi Bulundu