1.rize Eğitim Şürası - Son Dakika

1.rize Eğitim Şürası

07.09.2012 13:45
1.rize Eğitim Şürası, System.String[]

Rize'nin 2023 Eğitim stratejilerinin değerlendirileceği 1.Rize Eğitim Şürası 11-12-13 Eylül Tarihleri'nde gerçekleşecek.

Rize'nin 2023 Eğitim stratejilerinin değerlendirileceği 1. Rize Eğitim Şürası 11-12-13 Eylül Tarihleri'nde gerçekleşecek.

Rize Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nin iş birliği ile Rize'nin 2023 eğitim stratejilerinin belirleneceği 1. Eğitim Şürası 11-12-13 Eylül Tarihlerinde Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek. Üç gün sürecek şürada; akademik başarı, karakter ve değerler eğitimi, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler, hayat boyu öğrenme ile kent kültürü gibi konular ele alınacak.

Şüra'da bir çok üniversiteden çok sayıda Profesör ve Doçent sunum yapacak. - RİZE

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 1.rize Eğitim Şürası - Son Dakika


Son Dakika

Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Fransa'dan sonra İngiltere ve Avusturya'da da sokağa çıkma yasağı ilan edildi İzmir depremiyle ilgili provokatif paylaşım yapan 2 kişi tutuklandı Galatasaray'da Ankaragücü maçında Marcao ve Saracchi sakatlandı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı