1 Savcı, 3 Hakim Gitti, 1 Savcı ve 4 Hakim Kayseri'ye Geldi - Son Dakika

1 Savcı, 3 Hakim Gitti, 1 Savcı ve 4 Hakim Kayseri'ye Geldi

23.03.2018 12:01
1 Savcı, 3 Hakim Gitti, 1 Savcı ve 4 Hakim Kayseri'ye Geldi, System.String[]

Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi’nin 20 Mart 2018 tarihli ve 426 sayılı Adlî Yargı Kararnamesi yayınlandı.

Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi'nin 20 Mart 2018 tarihli ve 426 sayılı Adli Yargı Kararnamesi yayınlandı. Kararnamede Kayseri'den 1 savcı ile 3 hakimin görev yeri değişirken, başka şehirlerde görevli 1 savcı 4 hakim de Kayseri'ye atandı.

Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesinin 20/03/2018 Tarihli ve 426 Sayılı Adli Yargı Kararnamesi 326, Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesinin 20/03/2018 Tarihli ve 427 Sayılı İdari Yargı Kararnamesi ile de 30 hakim ve savcının görev yerleri değişti.

1 SAVCI, 3 HAKİM KAYSERİ'DEN GİTTİ

Kararname ile birlikte Derda Gökmen Kayseri Cumhuriyet Savcılığı görevinden Ankara Bölge Adliye Mahkemesi Üyeliği'ne, Ayşe Aydın Taşdemir Kayseri Hakimliği görevinden Siirt Hakimliği görevine, Ceren Demir Kayseri Hakimliği görevinden Van Hakimliği'ne ve Sedef Yıldırımcı Kayseri Hakimliği görevinden Kırıkkale Hakimliği görevine atandı.

1 SAVCI, 4 HAKİM KAYSERİ'YE GELDİ

Bilal Aygör, Çorum Cumhuriyet Savcılığı görevinden Kayseri Cumhuriyet Savcılığı görevine, Güliz Nur Gül Malatya Hakimliği görevinden Kayseri Hakimliği görevine, Büşra Akşin Hatay Hakimliği görevinden Kayseri Hakimliği görevine, Sema Aygör Erciş Hakimliği görevinden Kayseri Hakimliği görevine, Aybige Sinmez Çorlu Hakimliği görevinden Kayseri Hakimliği görevine atandı. - KAYSERİ

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 1 Savcı, 3 Hakim Gitti, 1 Savcı ve 4 Hakim Kayseri'ye Geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ordu'da hastanelerin poliklinik, otopark ve yemekhaneleri yoğun bakıma dönüştürülüyor Buldukları iki açığı Instagram'a bildiren gençlere 50 dolar ödül teklif edildi İran'daki suikast Ortadoğu'yu karıştırdı! Netanyahu 2018'de Fahrizade için "Bu ismi unutmayın" demiş "İntihar etti" dediği eşi kurtulunca gerçekler ortaya çıktı! Tecavüz edip başından vurmuş Hırsızlar için kurulmuştu, pandemide işe yaradı! Kamerayla izlenen köye koronavirüs giremedi Köylünün geçim kaynağı oldu! Koronavirüs sonrası kekik yağı satışları patladı Genç kızları tuzağa düşüren izdivacın damat adayı, son işinde kıskıvrak yakalandı Kahramanmaraşlı emekli asker, yaptığı doğal ilaçla koronavirüsten korunuyor