1. Tiyatro ve Turizm Festivali - Son Dakika

1. Tiyatro ve Turizm Festivali

26.11.2012 11:40
1. Tiyatro ve Turizm Festivali, System.String[]

Elazığ'da bu yıl ilki düzenlenen Tiyatro ve Turizm Festivali, çeşitli etkinliklerle devam ediyor."Oto-Gargara" adlı oyun sahnelendi.

Elazığ'da bu yıl ilki düzenlenen Tiyatro ve Turizm Festivali, çeşitli etkinliklerle devam ediyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen, Elazığ Müzisyen ve Sanatçıları Koruma Derneği (EMSAD) ve Şehrin Yıldızları Tiyatro Kulübü tarafından organize edilen festival kapsamında, Elazığ Devlet Tiyatro Salonu'nda

"Oto-Gargara" adlı oyun sahnelendi. Oyunu izlemeye gelen tiyatro sanatçısı Özgür Yüksel, gazetecilere yaptığı açıklamada, çok güzel bir festivale davet edildiğini ve bu tarz uzun soluklu etkinliklerin pek olmadığını belirtti.

Etkinliğin, tiyatro, müzik ve turizmi içine alan bir festival olduğunu kaydeden Yüksel, bu tarz etkinliklerde "iyi ya da kötü oldu" diye konuşulmaması gerektiğini dile getirdi.

Festival, çeşitli etkinliklerle 30 Kasım tarihine kadar devam edecek.

Muhabir: Bestami Bodruk/ Emrah Gökmen

Yayıncı: Cemal Coşkun - ELAZIĞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 1. Tiyatro ve Turizm Festivali - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'a damga vuran sahne! Dışlanan Yamaç, yeniden mahalleye alındı Meteoroloji uyardı: İstanbul'da sisin ardından sağanak yağış geliyor Senato, Trump'ın Yüksek Mahkeme yargıcı adayı Amy Coney Barrett'i onayladı Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı