Bergüzar Korel, doğum kilolarını vermek için harekete geçti - Son Dakika

Bergüzar Korel, doğum kilolarını vermek için harekete geçti

19.11.2020 19:04

Mart ayında ikinci bebeğini kucağına alan Bergüzar Korel, kendi isteğiyle kilo vermeye karar verdi. Yürüyüş yaparken çektiği bir fotoğrafı Instagram'dan yayınlayan oyuncu, "10 kiloyla vedalaşmaya karar verdim" dedi.

Geçtiğimiz mart ayında ikinci çocuğunu dünyaya getiren Bergüzar Korel, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla doğum kilolarını vermeye karar verdiğini söyledi.

"KEYFİMDEN VE ZEVKLERİMDEN ÖDÜN VERMEYECEĞİM"

Instagram'dan spor önce çektiği fotoğrafı paylaşan oyuncu şunları söyledi: "Artık hazırım. Kendi istediğim zamanda kendi istediğim şekilde kilo verme sürecine girdim. Bedenimi ben nasıl görmek istiyorsam nasıl mutlu hissedeceksem benim yönetimimde ve kontrolümde hiçbir strese girmeden hamileliğimin bana bıraktığı 10 kiloyla vedalaşmaya karar verdim. Bunu en başta, vücudumun hiç alışık olmadığı ve ağrılara sebep olan ağırlıktan kurtulmak için yapacağım. Keyfimden ve zevklerimden ödün vermeden. Daha fazla hareket, üç öğün, bolca su, erken akşam yemeği ve tabii ki rafine şeker ve glutenden uzak durarak yapmayı planlıyorum"

10 AY SONRA RADİKAL KARAR

"KENDİMİ DOKUZ AY SONRA HAZIR HİSSETTİM"

"Kendimi ancak dokuz ay sonra buna hazır hissettim. Ek gıdayla düzenimizi oturtup emzirme araları açılınca. Hiç kimsenin baskısına boyun eğmeyin güzel anneler. Ne burada bebekleriyle poz verip alt metinden bakın nasıl da zayıfım çatlayın da patlayın diyenlere, ne de çevrenize. Sizin vücudunuz. Sizin keyfiniz. Canınız ne zaman isterse yavrunuzla
aranıza mesafe koymadan mutlu bir şekilde ister verirsiniz kilolarınızı ister vermezsiniz. Paşa gönlünüz ne isterse o. Zaman bulur da eğer becerebilirsem bu süreçte işime yarayan önerilerimi de paylaşırım belki sizinle. Öperim süt kokulu terli yanaklarınızdan."

10 AY SONRA RADİKAL KARAR
10 AY SONRA RADİKAL KARAR
10 AY SONRA RADİKAL KARAR
Bergüzar Korel, doğum kilolarını vermek için harekete geçti

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Bergüzar Korel, doğum kilolarını vermek için harekete geçti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Serenay Sarıkaya'nın giydiği kazak sosyal medyayı ikiye böldü Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Birlikte kaçtığı 3 çocuklu kadının kocasını sokakta görünce kurşun yağdırdı