10 Evi Soyan Kayınvalide- Gelin Yakalandı - Son Dakika

10 Evi Soyan Kayınvalide- Gelin Yakalandı

9 yıl önce

Zonguldak'ta, kapı kilitlerini saç tokasıyla açarak girdikleri 10'u aşkın evden hırsızlık yaptıkları iddia edilen 28 yaşındaki Oya Y., kayınvalidesi 54 yaşındaki Zekiye Y.ile akrabaları 42 yaşındaki Aynur G., aynı yöntemle başka bir eve girmeye çalışırken suçüstü yakalandı.

10 Evi Soyan Kayınvalide- Gelin Yakalandı, System.String[]

Zonguldak'ta, kapı kilitlerini saç tokasıyla açarak girdikleri 10'u aşkın evden hırsızlık yaptıkları iddia edilen 28 yaşındaki Oya Y., kayınvalidesi 54 yaşındaki Zekiye Y. ile akrabaları 42 yaşındaki Aynur G., aynı yöntemle başka bir eve girmeye çalışırken suçüstü yakalandı.


Önceki gün akşam saatlerinde merkeze bağlı Kozlu Beldesi'ndeki Fatih Mahallesi'nde bir kişi, oturduğu apartmandaki komşusunun evine 3 kişinin girmeye çalıştığını görünce polise haber verdi. Mahallede devriye gezen bir polis ekibi, kısa sürede apartmana gelerek 3 kişiyi gözaltına aldı. Karakola götürülen Zekiye Y. ile gelini Oya Y. ve akrabası Aynur G., suçlamayı kabul etmedi.


Polisin yaptığı araştırmada, 3 kişinin parmak izi ile daha önce hırsızlık yapılan 10'u aşkın evde tespit edilen parmak izlerinin uyuştuğu saptandı. Kente Kırıkkale'den geldikleri belirlenen 3 kişinin, bir polis memurunun da evine girerek hırsızlık yaptığı belirtildi. Kapı kilitlerini saç tokası ile açtıkları belirtilen 3 kadın, Emniyet'teki ifadelerinin ardından dün akşam Adliye'ye sevk edildi. 3 şüpheli, çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. - Zonguldak

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 12:10 Kaynak: DHASon Dakika

Deprem paylaşımından dolayı soruşturma başlatılan Şevket Çoruh: Geçmiş olsun dışında paylaşım yapmadım
Bir çift cinsel ilişki esnasında fantezinin dozunu kaçırınca, genç kız hayatını kaybetti Son dakika: ABD Merkez Bankası faiz kararını açıkladı

Son Dakika Haberleri