10 gündür kayıp olan Afgan kadının cansız bedeni dağlık alanda bulundu - Son Dakika

10 gündür kayıp olan Afgan kadının cansız bedeni dağlık alanda bulundu

25.01.2021 13:15

Nevşehir'de 15 Ocak tarihinden itibaren kayıp olan ve her yerde aranan 60 yaşındaki Afgan uyruklu Nasıma Sharıfı'nın polis ekipleri tarafından cansız bedenine ulaşıldı.

10 Ocak tarihinde evinden hava almak için dışarı çıkan ve epilepsi hastası olduğu öğrenilen 60 yaşındaki Nasıma Sharıfı'nın ailesi kendisinden haber alamamasının ardından Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerine kayıp ihbarında bulundu.

CANSIZ BEDENİ DAĞLIK ALANDA BULUNDU

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 10 gündür her yerde aranan yaşlı kadını arama çalışmaları MOBESE kameraları ile devam etti. Polis ekipleri tarafından son olarak görüldüğü yerde aramam çalışmalarının yoğunlaşmasının ardından Afat Evler Mahallesinde dağlık alanda yaşlı kadının cansız bedenine ulaşıldı. Savcılık ve olay yeri inceleme ekipleri tarafından yapılan çalışmaların ardından yaşlı kadının cansız bedeni Nevşehir Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

10 gündür kayıp olan Afgan kadının cansız bedeni dağlık alanda bulundu

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 10 gündür kayıp olan Afgan kadının cansız bedeni dağlık alanda bulundu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Anne babası kavga eden genç kız balkondan atladı! Cansız bedenin başında bile tartışmaya devam etmişler Netflix'ten Türkiye abonelik ücretlerine zam: En büyük artış yüzde 50 ile temel pakette gerçekleşti Evlilik dışı ilişkiden dünyaya getirdiği bebeğini öldürüp çöpe attı Aycan Yanaç'tan 'Survivor'daki kadınlar regl oluyor mu?" sorusuna samimi cevap Cristian Baroni'nin G.Saray yenildikten sonra yaptığı paylaşım gündem oldu İnşaatta çalışan kardeşlerin kavgası kanlı bitti! İkisi mezarda diğeri firarda FETÖ'nün Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik skandal ilanına AK Parti'den sert tepki: İhanetlerine yeni bir sayfa eklediler 460 bin TL'ye aldığı sıfır otomobil hasarlı çıktı! Suçu kabul etmeyen bayi sadece ücretsiz bakım teklif etti