10 gündür kayıp durumda olan genç kız, emniyet binasının önüne bırakıldı - Son Dakika

10 gündür kayıp durumda olan genç kız, emniyet binasının önüne bırakıldı

20.01.2020 16:45

İzmir'de, 10 gün önce ortadan kaybolan ve ailesinin kayıp başvurusu üzerine her yerde aranan genç kız, İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün önüne bırakıldı. Genç kızın, erkek arkadaşının evinde kaldığı öğrenildi.

İzmir'in Tire ilçesinde, 10 gün önce ortadan kaybolan ve ailesinin kayıp başvurusu üzerine her yerde aranan Sinem T. (15), İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün önüne bırakıldı. Kızına kavuşmanın sevincini yaşayan baba Nevzat T, "Bir genç, kızımı baskı altına alıp, kaçmaya zorlamış. Kızım inandığı bu kişi ile Denizli'ye gitmiş. O kişinin halasının evinde kalmışlar" dedi.

NOT BIRAKIP EVDEN KAÇTI

Tire Ersan Kirazoğlu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 2'nci sınıf öğrencisi olduğu ve bir süre önce devamsızlıktan okuldan atıldığı öğrenilen Sinem T, geçen 8 Ocak'ta, "Böyle bir şey yapmak istemezdim. Hepinizi çok seviyorum. Ben gidiyorum. Kendinize iyi bakın" yazılı bir mektup bırakıp, sabaha karşı ortadan kayboldu. Kızının hayatından endişe eden market işletmecisi Nevzat T, polise kayıp başvurusunda bulundu. Nevzat T, bir yandan da kızını kendi imkanları ile aramaya başladı. Kızının hayatından endişe eden Nevzat T, gören ya da yerini bilenlerin kendisine veya en yakın polis veya jandarma karakoluna bilgi vermelerini istedi. Babanın yardım isteği yerel ve ulusal basında haber olarak yer aldı.

ERKEK ARKADAŞINDA KALMIŞ

Her yerde aranan genç kız, geçen 18 Ocak'ta, Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü önüne bırakıldı. Polis, 10 gündür kayıp olan Sinem T'yi pedagog eşliğinde ifadesine başvurduktan sonra ailesine teslim etti. Kızlarına kavuşan aile büyük sevinç yaşadı. Sinem T.'nin Denizli'de bir erkek arkadaşının evinde kaldığı öğrenildi. Polis, Sinem T'nin evinde kaldığı erkek arkadaşının yakalanması için çalışma başlattı.

"KIZIMI BASKI ALTINA ALIP KAÇMAYA ZORLAMIŞ"

Sinem'in 3 çocuğundan en küçüğü olduğunu belirten baba Nevzat T, "Bir genç, kızımı baskı altına alıp, kaçmaya zorlamış. Kızım inandığı bu kişi ile Denizli'ye gitmiş. O kişinin halasının evinde kalmışlar. Kızımın anlattıkları şimdilik bu kadar. Kendisi benden çekindiği için ablasının yanına gönderdim. Şimdilik kendisine baskı yaratmamak için bir şey sormuyoruz. Ancak, sağ salim kendisine kavuştuğumuz için biraz olsun rahatladık. Kızlarımdan bana açık olmalarını beklerdim. Daha önceden böyle bir durum olduğunu bilseydim, Olaylar bu aşamaya kadar en azından gelmezdi. Bunu karşı tarafın yanına bırakmayacağım. Hukuksal yönden hakkımızı arayacağım" dedi.

10 gündür kayıp durumda olan genç kız, emniyet binasının önüne bırakıldı
10 gündür kayıp durumda olan genç kız, emniyet binasının önüne bırakıldı
10 gündür kayıp durumda olan genç kız, emniyet binasının önüne bırakıldı
10 gündür kayıp durumda olan genç kız, emniyet binasının önüne bırakıldı

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa 10 gündür kayıp durumda olan genç kız, emniyet binasının önüne bırakıldı - Son Dakika

YORUMLAR (32)
  • VATANDAŞ: Bunlar doğuracak da fatihler doğacak bitti artık ahlak haya yok oldu kızlar erkekleri geçer oldu siz hala uyuyun anne babalar zamane gençleri diye diye onları artık erkek arkadaşlarının evin de hemde ateşle barut misali bir arada buluyoruz kınamıyorum ama şöyle bir şey de var çocuk sağını solunu öğrendin mi kalk namaz kıl dedin mi sadece onu suçlama kendinizi de sorguya çekin eski den anne babamız sofradayken yanların da yemek yemeye utanırdık utanma kalmamış kıyamet yakın. Cevap Yaz 6 1 Yayından Kaldır
  • VATANDAŞ: Bunlar doğuracak da fatihler doğacak bitti artık ahlak haya yok oldu kızlar erkekleri geçer oldu siz hala uyuyun anne babalar zamane gençleri diye diye onları artık erkek arkadaşlarının evin de hemde ateşle barut misali bir arada buluyoruz kınamıyorum ama şöyle bir şey de var çocuk sağını solunu öğrendin mi kalk namaz kıl dedin mi sadece onu suçlama kendinizi de sorguya çekin eski den anne babamız sofradayken yanların da yemek yemeye utanırdık utanma kalmamış kıyamet yakın. Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sisal Şans, 'Numaralar fısıldandı' iddiasını rapor ile yalanladı Bursa'da Gelecek Partisi'nden erken kopuş! İlçe Başkanı dahil 30 kişi istifasını verdi Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, Reuters'ın "Türkiye'de sokağa çıkma yasağı gelebilir" haberini yalanladı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı