Son Dakika Haberleri: 10 Kilo Sucuğu Drone ile Pişirdiler

10 Kilo Sucuğu Drone ile Pişirdiler

3 yıl önce

10 kilo sucuğu drone ile pişirdiler Turkish mangal yellemeEDİRNE - Edirne Fotoğraf Sevdalıları Derneği Bolu Yedigöller gezisinde, teknolojinin son harikalarından olan insansız hava aracı 'Drone'u mangal yakmada kullanarak teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar faydalandılar.

10 Kilo Sucuğu Drone ile Pişirdiler, System.String[]

10 kilo sucuğu drone ile pişirdiler

Turkish mangal yelleme


EDİRNE - Edirne Fotoğraf Sevdalıları Derneği Bolu Yedigöller gezisinde, teknolojinin son harikalarından olan insansız hava aracı 'Drone'u mangal yakmada kullanarak teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar faydalandılar.

EFSED geçtiğimiz günlerde, üyeleriyle Bolu Yedigöller'e gezi düzenledi. Öğle yemeği için mangal yakan dernek üyeleri, mangalı yellemek için yelpaze bulamayınca, yanlarında gezinin kısa filmini çekmek için götürdükleri drone'u kullandılar.

Türk usulü mangal keyfi

Fotoğraf sanatçıları, teknolojiden faydalanarak drone'un pervanesinin oluşturduğu rüzgar sayesinde, mangalı kolayca yaktılar. Drone sayesinde dakikalar içinde 10 kilogram sucuğu pişiren fotoğraf sanatçıları, pişirdikleri sucukları afiyetle yedi.

EFSED Başkanı Enver Aydın, teknolojiyi kullanarak ilke imza attıklarını belirterek, "Yaptığımız hareketle çevredekileri gülümsetmeyi başardık. 'Zengin' bunlar dediler" şeklinde konuştu.

10 Kilo Sucuğu Drone ile Pişirdiler

Haber Yayın Tarihi: 09.11.2017 09:19 Kaynak: İHACumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz indirimi müjdesi: Daha da inecek
Ekipleri şaşkına çeviren manzara! Otomobil tırın altına girdi, 3 kişi can verdi Süreli sözleşmeyle çalışan personelin tam zamanlı çalışması sağlanacak