10 Komisyon, TBMM Tatildeyken Çalışmaya Devam Edecek - Son Dakika

10 Komisyon, TBMM Tatildeyken Çalışmaya Devam Edecek

02.07.2022 00:31
10 Komisyon, TBMM Tatildeyken Çalışmaya Devam Edecek

TBMM’deki on komisyon, TBMM tatildeyken de çalışmaya devam edecek.

TBMM'deki on komisyon, TBMM tatildeyken de çalışmaya devam edecek.

TBMM, bugünden itibaren yasama faaliyetlerine ara verecek ve tatile girecek. On komisyonun TBMM tatildeyken çalışmaya devam etmesine ilişkin TBMM kararları, bugün Resmi Gazete'de yayınlandı.

Buna göre; Anayasa Komisyonu, Adalet Komisyonu, Dışişleri Komisyonu, Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu, Çevre Komisyonu, Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu, Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu, Dijital Mecralar Komisyonu, Anayasa ve Adalet Komisyonu, İçişleri Komisyonu Meclis tatildeyken de çalışacak.

YORUMLAR
500
Harabede bir avuç bulunan ata tohumu 8 yılda yaklaşık 70 tona ulaştı Harabede bir avuç bulunan ata tohumu 8 yılda yaklaşık 70 tona ulaştı ABD'deki gelişmeler sonrası Bitcoin son dönemin en yüksek seviyesini gördü ABD'deki gelişmeler sonrası Bitcoin son dönemin en yüksek seviyesini gördü Aydın ve İzmir'i korkutan deprem! Kuşadası Körfezi 3.9'la sarsıldı Aydın ve İzmir'i korkutan deprem! Kuşadası Körfezi 3.9'la sarsıldı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel 10 Komisyon, TBMM Tatildeyken Çalışmaya Devam Edecek - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement