10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü - Son Dakika

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla mesaj yayınladı.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla mesaj yayınladı.


Mahçiçek, mesajında, 212 sayılı yasa ile 10 Ocak 1961 yılında kabul edilen Çalışan Gazeteciler Günü'nün tarihte önemli bir yere sahip olmakla birlikte, gazetecilik mesleği adına da bir dönüm noktası olduğunu belirtti.


Basın mensuplarının mücadelesine dikkat çeken Mahçiçek, ülkede yaşanan en hassas dönemlerde, tarafsız, objektif bakış açısıyla ve millet bilinciyle bir bütün olarak hareket eden basın mensuplarının, ilk gün ki gibi aynı meslek aşkıyla, demokrasinin ve halkın sesi olacağına inandığını da söyledi.


Mesai saati gözetmeksizin, kamuoyunu bilgilendirmek adına, gece gündüz demeden çalışan basın mensuplarına her zaman destek vereceklerini aktaran Mahçiçek, Türkiye'nin her bir noktasında özveri ile mesleğini sürdüren, toplumsal huzur ve barışa katkı sağlayan basın mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Son Dakika

15:36 Şeyma Subaşı yeni yaşını kırmızı mini elbiseli pozlarıyla kutladı! Takipçilerinden beğeni yağıyor 14:38 Kızını korumak isteyen uzman jandarma öldüresiye darbedildi 13:29 Maskesiz görüntülenen 71 yaşındaki Kadir İnanır: Linç edildim 13:13 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Her sabah içiyorum" dediği dut pekmezinin satışları patladı 12:28 Boşa akan maden suyu kaynağını değerlendirmek için kurulan fabrika 30 ülkeye ihracat yapıyor 12:09 Deprem korkusu yaşatan yılanlar bir gölde daha görüldü 10:19 Uçurtmayı kurtarırken akıma kapılan Dilara, hemşirelere "Yarın öleceğim uğraşmayın artık" demiş 10:14 Eşi tarafından boğularak öldürülmek istenen kadını polis kurtardı 10:03 Sosyal medya tamamen kapatılacak mı? AK Parti kanadından yanıt geldi 09:47 Alışılagelmiş tüm siyasi liderleri unutun! Eski bakan yeni partisini bu videoyla duyurdu 09:26 Yarım dönümde örtü altı ejder meyvesi üretiminden 50 bin lira kazanç bekliyor 09:13 Avustralya'da karantinaya alınan yolcular otel görevlileriyle cinsel ilişkiye girdi, ikinci dalga patlak verdi! 00:35 Temel Karamollaoğlu'ndan HDP sorusuna çok konuşulacak yanıt: Türkiye'de ırka dayalı bir parti olmamalı 22:01 Gaziantep Valisi, vatandaşları salgın konusunda uyardı: En çok vakanın görüldüğü 3. kentiz 21:08 ABD'de polisin siyahi bir kadına yumruk atması tepkilere neden oldu