Son Dakika Haberleri: 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

6 gün önce

Vali Bilal Şentürk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Bilecik ve ilçelerinde görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya geldi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, System.String[]
Vali Bilal Şentürk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Bilecik ve ilçelerinde görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya geldi.

Şentürk, Polisevi'nde basın kuruluşlarıyla buluştuğu etkinlikte, Bilecik'te görev yapmanın kendisine önemli sorumluluklar yüklediğini belirterek, kente hizmet etmeye geldiğini vurguladı.

Görev sonunda alıp götüreceği sadece hatıraların ve hizmetlerin olacağını vurgulayan Şentürk, şunları kaydetti:


"Vicdanımızla, bilgimizle ve tecrübemizle, kamu yararını üstün tutarak vatandaşımızın refah ve huzurunu sağlama gayreti içinde olacağız. Basın mensupları ile kamu yararı ortak paydasında buluşmak istiyoruz. İdarecilerin bulunduğu yere heyecan katması gerekir. Burada zaten bir kabiliyet var ve buradaki potansiyeli harekete geçireceğiz. Bilecik'te bir heyecan oluşturabiliyorsak, kamu kurumlarını diri tutup, etkili verimli şekilde çalıştırabiliyorsak, ekonomik, kültürel, sosyal her alanda potansiyelleri harekete geçirebiliyorsak başarımız o olur."

Etkinliğe, basın mensuplarının yanı sıra Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu ile İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Seviye Beyli de eşlik etti.Ekonomik Düzenlemelere İlişkin Torba Kanun Kabul Edildi Son Dakika! Kılıçdaroğlu, Man Adası İddiaları ile İlgili Erdoğan'a Karşı Kaybettiği 1 milyon 369 bin Liralık Tazminatı Yatırdı

Kullandığı "Evet" Oyunun Fotoğrafını Paylaşan Seçmen, 3 Ay Hapis Cezası Aldı Parakende Devi İflas İhalesini Kazandı! 400 Mağazası Açık Kalacak ve 50 Bin Kişilik İstihdam Korunacak