10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü - Son Dakika

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

02.01.2012 14:01
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, System.String[]

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı (HGC) Ahmet Yetişen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gece düzenlediklerini bildirdi.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı (HGC) Ahmet Yetişen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gece düzenlediklerini bildirdi.

Yetişen, düzenlediği basın toplantısında, cemiyetin kurulduğu günden bu yana kadar geçen sürede yaptığı etkinliklerle adından söz ettirdiğini belirtti.

Etkinliklerde cemiyet üyelerinin yanı sıra kentin yöneticileri, kente hizmet eden işadamları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya gelerek Hatay'a faydalı olmaya çalıştıklarını anlatan Yetişen, şöyle devam etti:

"Cemiyetimiz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlediği geceye, 'Hatay'ın En'leri olarak geleneksel hale getirmek istediğimiz yeni bir format eklemiştir. Buradaki amacımız, çalışan gazeteciler gününde çalışan Hataylıları bir araya getirmek ve Hatay'a hizmet konusunda teşvik edici olmaktır. Ayrıca Hataylı olup il dışında ve yurt dışında bizleri temsil eden sanatçı, zanaatkar ve sporcular başta olmak üzere işadamlarımızı, siyasetçilerimizi ve protokolü bir araya getirerek ilimize katkı sağlamaktır."

Yetişen, etkinliğe Antakya ve diğer ilçelerdeki gazeteciler başta olmak üzere, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, belediye başkanları, kaymakamlar, Türkiye Gazeteciler Cemiyet Başkanı Orhan Erinç, Hataylı sanatçı, zanaatkar, sporcular ile işadamlarının katılacağını söyledi.

Etkinliğin gazetecilere yakışan bir gece olacağını umut ettiğini vurgulayan Yetişen, programın TRT Anadolu ve HRT Akdeniz'den canlı yayınlayacağını kaydetti.

- HATAY

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Meteoroloji 23:50 Meteoroloji "Çok tedbirli olun" diyerek uyardı! Bugün için 11 ilde turuncu ve sarı kodlu alarm verildi Sergen Yalçın, A Milli Takım Teknik Direktörü Kuntz'un sözlerine ateş püskürdü: Kıvırtmasın 23:46 Sergen Yalçın, A Milli Takım Teknik Direktörü Kuntz'un sözlerine ateş püskürdü: Kıvırtmasın DEVA'ya en çok oy hangi partiden geldi? Babacan ellerindeki son anketin rakamlarını verdi 23:16 DEVA'ya en çok oy hangi partiden geldi? Babacan ellerindeki son anketin rakamlarını verdi
Oto tamircisi önce eşini, sonra kendisini silahla vurarak intihar etti 22:08 Oto tamircisi önce eşini, sonra kendisini silahla vurarak intihar etti Son Dakika! BM Genel Kurulu'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya göç resti: Tahammülümüz kalmadı 21:38 Son Dakika! BM Genel Kurulu'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya göç resti: Tahammülümüz kalmadı Çığlık çığlığa balkona çıkıp korkuluklardan sarkan kadın aşağıya düştü! O anlar anbean kaydedildi 21:05 Çığlık çığlığa balkona çıkıp korkuluklardan sarkan kadın aşağıya düştü! O anlar anbean kaydedildi
Ameliyat için hastasından 15 bin TL bıçak parası isteyen profesör suçüstü yakalandı 19:13 Ameliyat için hastasından 15 bin TL bıçak parası isteyen profesör suçüstü yakalandı Çöp ve hurdacılardan topladıkları atıkları evlerinde ayrıştırıp altın elde ediyorlar 17:39 Çöp ve hurdacılardan topladıkları atıkları evlerinde ayrıştırıp altın elde ediyorlar
Advertisement