10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü - Son Dakika

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

09.01.2012 13:00
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, System.String[]

Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Cerrah, yayımladığı mesajda, gücünü kamuoyunun desteğinden alan basının, demokratik hayatın vazgeçilmez ve önemli unsurlarından biri olduğunu belirtti.

Cerrah, şunları kaydetti:

"Basın çalışanlarına, ekonomik ve sosyal haklar sağlayan 212 sayılı Yasanın, 10 Ocak 1961'de kabul edilmesiyle kutlanmaya başlanılan 'Çalışan Gazeteciler Günü'nün 51. yıl dönümünde, toplumumuzun her kesiminin nabzının tutulmasında ve halkımızın sesinin duyurulmasında önemli bir rolü olan ve bu yönde fedakarca çalışan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum."

- OSMANİYE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı