10 Soruda Bizimtepe Aydos Projesinin Satış Müdürü Nurgül Bektaş Atalay Kimdir? - Son Dakika

10 Soruda Bizimtepe Aydos Projesinin Satış Müdürü Nurgül Bektaş Atalay Kimdir?

17.10.2017 04:55
10 Soruda Bizimtepe Aydos Projesinin Satış Müdürü Nurgül Bektaş Atalay Kimdir?

İnşaat sektörüne yön veren önemli isimlerin kişisel dünyasına yöneldiğimiz '10 Soruda Patronlar' bölümünde bu kez kadın yöneticilerden Bizimtepe Aydos projesinin Satış Müdürü Nurgül Bektaş Atalay'ı ağırladık.

İşte Bizimtepe Aydos projesinin Satış Müdürü Nurgül Bektaş Atalay'a yönelttiğimiz 10 soru ve bizlere verdiği cevapları…

1. Hayatta size göre başarılı olma şartı nedir?

Bunu tek bir şeye bağlamak zor. Ama çalışmak, yılmamak, tecrübe kazanmak ve tecrübelerini doğru şekilde aktarmak diyebilirim.

2. Sizin için hayatta olmazsa olmazım dediğiniz şeyler nelerdir?

İşim.. Yani kendimi çalışmazken hayal edemiyorum. Kesinlikle yaptığım işi çok seviyorum. Başarı benim için olmazsa olmaz. Başarıyla beraber huzur benim için vazgeçilmez.

3. En sevdiğiniz renk?

Mavi

4. En sevdiğiniz yemek?

Balık. Her türlü balığı çok severim.. Bide basit şeyleri çok severim. Örneğin patates kızartması çok basittir ama ben çok severim.

5. En son hangi kitabı okudunuz?

Elif Şafak Havva'nın 3 kızı..

6. En son hangi filmi izlediniz?'

Adaline'nin yaşında' 29 yaşında bir trafik kazası geçiren ve hiç yaşlanmayan bir kadının hayat hikayesini anlatıyor.

7. Hobileriniz nelerdir?

Doğayla ilgili her şeyi çok seviyorum. Ömerli Barajı'nda balık tutuyoruz eşimle birlikte… Satranç oynamayı çok seviyorum.

8. Evli misiniz? Çocuklarınız var mı?

Evliyim, çocuğum yok.

9. Hangi takımı tutuyorsunuz?

Trabzonsporluyum

10. Emeklilik hayaliniz nedir?

Hayatımla ilgili uzun planlar yapmıyorum. Zaten emeklilik hayalimi şimdi yaşıyorum. En çok istediğim şey bir çiftlikte yaşamaktaydı. Pendik tarafında bir çiftliğe geçtik. Tam bir çiftlik hayatı… Tavuklarım var, toprakla uğraşabiliyorum. Hem çalışıp hem de doğaya dokunabiliyorum.

Sümeyra KIRCA - projemlak.com

YORUMLAR
500
10 GÜNDÜR SULARIN AKMADIĞINI SÖYLEYEN MAHALLELİ SORUNUN ÇÖZÜLMESİNİ İSTİYOR 10 GÜNDÜR SULARIN AKMADIĞINI SÖYLEYEN MAHALLELİ SORUNUN ÇÖZÜLMESİNİ İSTİYOR Aydos'taki gölet sivrisineklere karşı dezenfekte edildi Aydos'taki gölet sivrisineklere karşı dezenfekte edildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türk-İş Başkanı Atalay'a: Gırtlağımızı sıkmasınlar sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türk-İş Başkanı Atalay'a: Gırtlağımızı sıkmasınlar sonra
Kaynak: Projemlak

Son Dakika Emlak 10 Soruda Bizimtepe Aydos Projesinin Satış Müdürü Nurgül Bektaş Atalay Kimdir? - Son Dakika

Bu haber Projemlak tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Projemlak tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Projemlak kurumudur.

Advertisement