Son Dakika Haberleri: 10 Yaşındaki Çocuk Kendisini Döven Komşusunu Pompalı Tüfekle Vurdu

10 Yaşındaki Çocuk Kendisini Döven Komşusunu Pompalı Tüfekle Vurdu

5 ay önce

Adana'nın Yüreğir ilçesinde 10 yaşındaki çocuk, kendisini döverek küfür ettiğini öne sürdüğü komşusunu pompalı tüfekle vurarak yaraladı.

Adana'da 10 yaşındaki çocuk motosiklet ile seyir halinde olan bir kişiyi pompalı tüfekle vurarak ağır yaraladı. Çocuk ile vurduğu kişi arasında daha önceden husumet olduğu öğrenildi.

KÜÇÜK ÇOCUK, POMPALI TÜFEKLE KOMŞUSUNU VURDU

Karataş Yolu Caddesi'nde M.F. K. (10) ile komşusu Ali G. arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın ardından eve giden M.F.K, yanına aldığı pompalı tüfekle Ali G'nin bulunduğu yere gelerek ateş etti.

POLİS İLE ÇOCUĞUN YAKINLARI ARASINDA ARBEDE ÇIKTI

Vücudunun çeşitli yerlerine saçmaların isabet etmesi sonucu yaralanan Ali G, olay yerine çağrılan ambulansla Adana Şehir Hastanesine kaldırıldı. Bu sırada evine kaçan M.F. K'yi gözaltına almak için giden polis ekipleriyle çocuğun yakınları arasında kısa süreli arbede çıktı.

Olay ve olaydan sonra yaşanan arbede ile ilgili M.F. K. ile birlikte yakını olduğu öğrenilen 2 kişi daha gözaltına alındı.


YORUMLAR


Konkordato Talebi Reddedilen Pamukkale, Resmen İflas Etti 24 Haziran Seçimlerini Bilen ORC'den 4 Büyükşehir Anketi! Dengeler Değişiyor

Bülent Arınç'tan "Gül, Parti Kurarsa Katılır mısınız?" Sorusuna Yanıt