Son Dakika Haberleri: 10 yaşındaki Küçük Kızın, 43 Yaşındaki Sapığı Döverek Uzaklaştırdığı Anlar Kameraya Yansıdı

10 yaşındaki Küçük Kızın, 43 Yaşındaki Sapığı Döverek Uzaklaştırdığı Anlar Kameraya Yansıdı

5 ay önce

Rusya'da 10 yaşındaki bir kız çocuğu, sokakta kendisine saldıran 43 yaşındaki bir pedofili uzaklaştırmak için karate becerilerini kullandı. Olayın ardından soruşturma başlatan polis, saldırganı kısa sürede yakaladı.

Rusya'nın Krasnoyarsk bölgesinde bulunan Lesosibirsk kentinde 10 yaşındaki bir kız çocuğu, sokakta çok az insanın olduğu karlı havada kendisine saldıran 43 yaşındaki bir pedofili uzaklaştırmak için karate becerilerini kullandı.

10 YAŞINDAKİ KIZA SALDIRDI

Rusya'da karlı havanın hakim olduğu Lesosibirsk kentinde 10 yaşındaki bir kız çocuğu, okuldan sonraki karate dersine gittiği sırada 43 yaşında bir adamın saldırısına uğradı. Polisten gelen açıklamaya göre, pedofili adam kızın üzerine atlayıp yüzüne birçok kez vurdu, kıyafetlerini çıkarmasını istedi.

KÜÇÜK KIZ KARATE KULLANDI

Küçük kız saldırganı uzaklaştırmak için karate becerilerini kullanırken yaşanan boğuşma yoldan geçen bir kadının dikkatini çekti. Kadın duruma müdahale edince küçük kız olay yerinden kaçtı. Saldırgan tekrar peşinden gitmesine rağmen küçük kız olayı küçük yaralarla atlatıp yetkililere haber verdi. Olayın ardından soruşturma başlatan polis, saldırganı kısa sürede yakaladı.

SALDIRGANA TEKME ATTI

Saldırının görüntüleri ise YouTube'da yayınlandı. Videoda küçük kızın saldırgana tekme atma girişiminde bulunduğu görülüyor.


YORUMLAR


Ankapark'ta Rollercoaster Bozuldu, Vatandaşlar Raylardan Yürüyerek İndirildi Anne, Kızına Cinsel İstismarda Bulunan Sapığın Mesajlarını İfşa Etti Son Dakika! Merkez Bankası 1 Hafta Vadeli Repo İhalelerine Ara Verdi