10 yıl önce bugün neler oldu ? - Son Dakika

10 yıl önce bugün neler oldu ?

02.04.2020 09:35

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

DENİZ BAYKAL'A YUMURTALI PROTESTO

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal Van Temasları Sırasında Vatandaşlar Tarafından Protesto Edildi. Bazı Protestocular Baykal'ın Otobüsüne Yumurta ve Taş Attı.

TAKSİM PALAS'IN ÇATI KATINDA YANGIN

Beyoğlu'nda tarihi yapılar arasında yer alan 10 katlı Taksim Palas'ın çatı katında yangın çıktı. İtfaiye ekipleri, cadde ve sokakların dar olması nedeniyle İstiklal Caddesi üzerindeki bazı dubaları ezerek geçmek zorunda kaldı. Kısa sürede söndürülen yangın sonucu küçük çapta maddi hasar oluştu.

ÇATIDA MANGAL KEYFİ YANGIN ÇIKARDI

Bahçelievler'de evinin teras katında mangal yakan vatandaş, kendi evinin yanmasına neden oldu. İtfaiyenin kısa sürede müdahale ettiği evde maddi hasar oluştu.

ROMANLAR DİPLOMA ALINCA GÖBEK ATTI

Hükümet tarafından başlatılan Roman açılımı kapsamında okuma yazma kursunu bitiren romanlar diploma sevincini göbek atarak kutladı

ULUDAĞ'A YENİ TELEFERİK GELİYOR

Bursa'ya yeni teleferik geliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, oteller bölgesine 21 dakikada ulaşacak 10 kat daha fazla kapasiteli teleferiğin temelinin önümüzdeki günlerde atılacağını söyledi.

(İHA)

10 yıl önce bugün neler oldu ?
10 yıl önce bugün neler oldu ?
10 yıl önce bugün neler oldu ?
10 yıl önce bugün neler oldu ?

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 10 yıl önce bugün neler oldu ? - Son Dakika


Son Dakika

Oyuncu Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz Eskort sitesine büyük darbe: 2 ayda bir milyona yakın para kazanmışlar