10 yıl önce bugün neler oldu ? - Son Dakika

10 yıl önce bugün neler oldu ?

19.05.2020 10:00

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

19 MAYIS TÜM YURTTA COŞKUYLA KUTLANDI

ANTALYA'DA KUTLAMALARA YAĞMUR ENGELİ

Antalya'nın Manavgat ilçesinde aniden başlayan sağanak yağış, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarının ertelenmesine neden oldu.

Aniden bastıran sağanak nedeniyle öğrenciler sırsıklam oldu; kaçışmaya başladı.

ASKERİ BANDOYA ALKIŞ YAĞMURU

Balıkesir merkez ve ilçelerinde de coşku hakimdi. Gençlerin birbirinden güzel gösterileri tribünlerdeki vatandaşlar tarafından büyük alkış aldı.

Askeri bando da ilgiyle izlendi.

KUTLAMALARDA 'TÜRKİYE MOZAİĞİ' ETKİSİ

Adana'da da kutlamalar kapsamında 'Türkiye Mozaiği Topluluğu' tarafından semah, sema, kolbastı, zeybek gösterileri sergilendi; halay çekildi.

Roman kızlardan oluşan topluluğun dans gösterisi de izleyicilerden büyük beğeni topladı.

REKOR DENEMESİ RÜZGAR ENGELİNE TAKILDI

Emekli Sat Komandosu Namık Ekin'in, dünya üzerinde en alçaktan atlama rekoru kırmak için Boğaziçi Köprüsü'nün Ortaköy tarafından paraşütle yapacağı atlama şiddetli rüzgar nedeniyle iptal edildi.

Ekin atlama konusunda ısrarcı olmasına karşın polis ve karayolları ekipleri can güvenliği nedeniyle izin veremeyeceklerini belirtti.

(İHA)

10 yıl önce bugün neler oldu ?
10 yıl önce bugün neler oldu ?
10 yıl önce bugün neler oldu ?
10 yıl önce bugün neler oldu ?

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 10 yıl önce bugün neler oldu ? - Son Dakika


Son Dakika

Kervansaray Holding'e kayyum ataması sırasında rüşvet dağıtıldığı iddiası HSK'ya taşındı Son Dakika! CHP'den istifa eden Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy tutuklandı Avukatlık ücretlerinin fiyatı değişti! İşte yeni tarife Göztepe, milli takımdan mazeret sunmadan geri dönmeyen Poko'yu takımdan gönderdi Son Dakika! MHP lideri Bahçeli'den Alaattin Çakıcı açıklaması: Benim dava arkadaşımdır; ülkücüden mafya, mafyadan da ülkücü olmaz Ozan Tufan'dan transfer itirafı: Crystal Palace Sörloth'u alınca benim transferim olmadı Ahmet Çakar'dan Terim ve maçın hakemine sert sözler: Ben o zaman 40 yıl hokkabazlık yapmışım 23 banka ve 30 finansal kuruluş arasında protokol imzalanarak esnafa kredi yapılandırma kolaylığı sağlandı