10 yıl önce bugün neler oldu ? - Son Dakika

10 yıl önce bugün neler oldu ?

10.08.2020 09:28

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

"MAZOTUN FİYATINI YARIYA DÜŞÜRECEĞİZ"

Açık hava mitinglerine katılmak üzere Konya'ya giden Kemal Kılıçdaroğlu, İçeri Çumra beldesinde vatandaşlara hitap etti. Kılıçdaroğlu konuşmasında mazot fiyatını yarıya indirme sözü verdi.

MOSKOVALILAR, DUMANLA MÜCADELE EDİYOR

Rusya'daki aşırı sıcakların yol açtığı yangınlar sonucunda oluşan yoğun duman nedeniyle vatandaşlar başkent Moskova'yı terk ediyor. Havadaki karbonmonoksit oranının normalin 8 kat üstüne çıktığı kentte kalmaya karar verenler ise duman ve sıcaklarla maske kullanarak ve pencerelere ıslak kumaş takmak gibi metotlarla mücadele ediyor. Moskova'daki yetkililer, vatandaşlara yaz boyunca bedava maske dağıtımı yapacaklarını açıkladı.

Son 130 yılın en aşırı sıcaklarının görüldüğü Rusya'da yetkililer vatandaşları güneş çarpması ve sıvı kaybı konusunda da uyardı.

5 ASIRLIK ÇINARDAN OLUK OLUK SU AKIYOR

Balıkesir'in Gömeç ilçesine bağlı Hacıosman köyünün simgesi haline gelen 5 yüz yıllık olduğu iddia edilen çınarın gövdesinden su akıyor.

Köy meydanında vatandaşların gölgesinden yararlandığı çınarın büyük ilgi gördüğünü belirten muhtar vekili Mustafa Kaya, şelalenin ağaca bir zarar vermediğini söyledi.

(İHA)

10 yıl önce bugün neler oldu ?
10 yıl önce bugün neler oldu ?
10 yıl önce bugün neler oldu ?
10 yıl önce bugün neler oldu ?

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 10 yıl önce bugün neler oldu ? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Joe Biden Beyaz Saray'da! İlk iş olarak Trump'ın tartışmalı kararlarına el attı Gülben Ergen'den çok konuşulacak Seren Serengil itirafı: Zor günler değildi, çok güzeldi Eşiyle sokakta yürürken silahlı saldırıya uğrayan ayakkabıcı hayatını kaybetti Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Biden, başkan olarak ilk belgelerini imzaladı Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı