10 Yıl önce bugün neler oldu? - Son Dakika

10 Yıl önce bugün neler oldu?

17.11.2020 10:47

MHP'YE BAYRAM ZİYARETİSiyasi partilerde bayramlaşma programı çerçevesinde Milliyetçi Hareket Partisi'ni AK Parti ve BBP heyetleri ziyaret etti.

MHP'YE BAYRAM ZİYARETİ

Siyasi partilerde bayramlaşma programı çerçevesinde Milliyetçi Hareket Partisi'ni AK Parti ve BBP heyetleri ziyaret etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın ve MYK üyesi İbrahim Özbey Genel Sekreter Cihan Paçacı'nın makamında Ak Parti ve BBP heyetlerini kabul ederek bayramlaştı.

Geciken MHP MYK üyesi Osman Durmuş da kabule sonradan katıldı.

157 YILLIK "TAHTA DÖNME DOLAP" GELENEĞİ

Rize'nin Ardeşen ilçesinde 157 yıldır bayram ve özel günlerde kurulan "tahta dönme dolap" yöre halkının en büyük eğlencesi oluyor. Akdere köyünün "Voroni" adı verilen meydanında kurulan tahta dönme dolabı, 6 kişiden oluşan ekip döndürüyor.

Dönme dolaba aynı anda 4 kişinin binebiliyor.

TENIS YILDIZLARINDAN YARDIM TURNUVASI

Müziğin efsane ismi Elton John ve tenis ikonu Billie Jean King, "En İyi Vuruş" isimli yardım turnuvasına evsahipliği yaptı. Andre Agassi, S. Stefanie Graf, Martina Navratilova ve Anna Kournakova gibi bir çok ismin yer aldığı turnuva, başkent Washington'da düzenlendi.

Düzenlenen etkinlikler açık arttırma ile başlarken Elton John'un 2 piyano koltuğu da her biri 10 bin 500 dolardan satışa sunuldu.

Müzayede ve bilet satışlarından elde edilen 500 bin dolarlık gelirin Elton John'un AIDS Vakfı ve "Washington AIDS ortaklığı" kuruluşuna bağışlandığı açıklandı.

-İHA-

10 Yıl önce bugün neler oldu?
10 Yıl önce bugün neler oldu?
10 Yıl önce bugün neler oldu?
10 Yıl önce bugün neler oldu?

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 10 Yıl önce bugün neler oldu? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İnternetten mikro ihracata yüzde 50 vergi muafiyeti Cemre Kemer'in çocuğunun cinsiyeti belli oldu Oktay Kaynarca, İbo Show'a katılanları eleştiren Güvenç Dağüstün'e öfke kustu Milan Yusuf Yazıcı'nın peşine düştü! Sezon sonu resmi teklif yapacaklar Akıllı telefon üreticisi Tecno, Türkiye'de fabrika kurup üretime başlayacak Bolu eksi 32 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu ABD'de kongre baskınına özel jetiyle giden emlakçı: Pişman değilim AK Parti MKYK'da 6-8 Ekim olaylarıyla ilgili teklif Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kızdırdı