10 Yıl önce bugün neler oldu? - Son Dakika

10 Yıl önce bugün neler oldu?

05.05.2021 10:57

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

EMİNE ERDOĞAN 'KÜRESEL KADIN ZİRVESİ'NDE KONUŞTU

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Küresel Kadın Zirvesi'nin açılış seremonisinde konuştu.

AFPC "İSLAM'IN DÜNYA ALMANAĞI" SİTESİ AÇTI

Amerikan Dış Politika Konseyi (AFPC) "İslam'ın Dünya Almanağı" sitesini Washington'da bulunan Ulusal Basın Binası'nda yapılan bir basın toplantısıyla yayına koydu.

Kapsamlı bir kaynak olarak dijital Almanak, dünyanın 60 ülkesindeki 7 uluslararası hareket üzerindeki analizler ve raporlarla hizmet verecek. Projenin geliştirilmesi 2,5 yıl sürdü.

EDİRNE'DE KAKAVA COŞKUSU

Her yıl baharın gelişi ile 5 Mayısta kutlanan ve Roman vatandaşların bayramı sayılan Uluslararası Kakava Şenliği, yine renkli görüntülere sahne oldu. Şenlik Sarayiçinde Kakava Ateşi'nin yakılmasıyla başladı.

Etkinlikte Roman gençleri, kendilerine özgü giysileriyle dans etti.

Şenlikte, gençler yeni yılın bol ve bereketli geçmesi için kora dönüşen ateşin üzerinden atladı.

(İHA)

10 Yıl önce bugün neler oldu?
10 Yıl önce bugün neler oldu?
10 Yıl önce bugün neler oldu?
10 Yıl önce bugün neler oldu?

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 10 Yıl önce bugün neler oldu? - Son Dakika


Son Dakika

ABD Başkanı Biden, Netanyahu ve Abbas ile görüştü ABD Başkanı Biden, Netanyahu ve Abbas ile görüştü İzmir'de seyirci krizi büyüyor! Göztepe'de yönetim maça gitmeme kararı aldı İzmir'de seyirci krizi büyüyor! Göztepe'de yönetim maça gitmeme kararı aldı Galatasaray, Yeni Malatya kalecisi Ertaç'ı bir türlü geçemiyor! Canlı anlatım Galatasaray, Yeni Malatya kalecisi Ertaç'ı bir türlü geçemiyor! Canlı anlatım Fenerbahçe, deplasmanda Kayserispor karşısında mucize arıyor! Canlı anlatım Fenerbahçe, deplasmanda Kayserispor karşısında mucize arıyor! Canlı anlatım Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı İsrail'den gelen yolculardan PCR testi istenecek İsrail'den gelen yolculardan PCR testi istenecek
Advertisement