10 Yıllık Eşimi Hiç Tanıyamamışım - Son Dakika

10 Yıllık Eşimi Hiç Tanıyamamışım

05.01.2012 14:03
10 Yıllık Eşimi Hiç Tanıyamamışım, System.String[]

Sema Şimşek, boşanma davası açtığı eşi Burak Hakkı'nın kendisini MSN'de tanıştığı kızlarla aldattığını öne sürdü.

Örnek çift gösterilen Sema Şimşek ve Burak Hakkı cephesinde şok gelişmeler yaşanıyor. Vatan'ın haberine göre; Üsküdar Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açan Şimşek avukatı Ömer Demircioğlu aracılığıyla verdiği dilekçede şunları dile getirdi:

Bir gün adını açıklamayan bir kişi bana mail attı. Kız arkadaşının mailinden bana ulaştığını söyleyen bu kişi "Yağmur A." isimli eski sevgilisinin eşimli birlikte olduğunu söyledi. Bu kişi bana Yağmur A.'nın eşimle olan MSN görüşmelerinin kaydını gönderdi.

O kayıtları okuyunca şoke oldum. Meğer 10 yıllık eşim beni başka kadınlarla aldatıyormuş. Son dönemlerde zaten bilgisayar başından kalkmıyordu. Sabaha karşı bazen 3, bazen 4 ve bazen 5'te eve geliyordu. Bilgisayar odasına kapanıyor ve saatlerce internete giriyordu. Sorduğumda bunu sosyalleşme adına yaptığını söylüyordu. Meğer beni orada tanıştığı kadınlarla aldatıyormuş. Burak dava dilekçesinde cinselliğin bittiğini söylemiş. Cinselliği bitirenin ben olmadığıma msn kayıtları delildir.

Burak, aramızdaki cinselliğin bitmesine neden olarak kendisi istemediği halde benim göğüslerime silikon yaptırmamı göstermiştir. Mankenlik mesleğim gereği çok saygın defilelerde yer almaktayım. İşimin gereği fiziğimi korumak zorundayım. Doğum sonrası oluşan deformasyon nedeniyle göğüslerime estetik yaptırdım. İki yıl önce yaptırdığım estetiğe neden şimdi karşı çıktığını anlamış değilim.

Evle ilgilenmediğimi söylemiş. Ancak daha geçenlerde benim ne kadar güzel aşure yaptığımı söylemiştir. Beceriksizlikle suçlanan bir eşin aşure gibi zahmetli bir yiyeceği hazırlayamayacağı ortadadır.

Yeni aldığımız sıfır buzdolabını değiştirdiğimi söylüyor. Buzdolabında bebeğim için 20 şişe kendi sütüm vardı. Sütüm bozulmasın diye buzdolabını değiştirdik. Bundan kendisinin de haberi vardı.

Eşim geç saate kadar Moda'da Zafer Aktuğ isimli bir şahısla oyun oynamaktadır. Ortak taşınmazlarımız da mal kaçırma amacıyla bu şahsa bedelsiz ve anlaşmalı olarak devir edilmektedir.

Seni bir güzel titretecektim

Sema Şimşek, eşi Burak Hakkı'ya ait olduğunu öne sürdüğü msn kayıtlarını mahkemeye delil olarak sundu. İşte o görüşmelerden bazıları:

19.03.2009

01: 37 Yagmur: O la la, titretmedim..

01: 37 BRK02 : Bir güzel titretecektim, çok acelecisin

01: 42 BRK02: Fantezi ne seversin anlat?

01: 42 Yagmur: Vuu, hızlı girdin

01: 55 Yagmur: Ben öyle uyumam

01: 55 BRK02: Kucakta uyutsam?

01: 55 Yagmur: Tamam olur kucak.

01: 56 BRK02: Tamam kucağıma uzan o zaman öyle sallayayım.

02: 04 Yagmur: Dışarıda nasıl kucağına oturacağım?

02: 04 BRK02: Dışarıda olmaz : )

02: 19 Yagmur: Ayda kaç kere sevişiyorsun? Hafta da ya da. Çok sevişiyorsan 2'yi bile yapmak istemeyebilirsin. Ama sanırım karşındaki kişiye de bağlı.

02: 20 BRK02: Aynen öyle. Karşımda ki kişi iyiyse yatakta bazen 3-4 de olur. Ama genelde 2 : )

Sabah : http://www.sabah.com.tr

10 Yıllık Eşimi Hiç Tanıyamamışım
10 Yıllık Eşimi Hiç Tanıyamamışım

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin 10 Yıllık Eşimi Hiç Tanıyamamışım - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Metro raylarına atlayan çıplak adam, elektrik çarpması sonucu öldü Volkan Demirel'in eşi Zeynep, oyun havası eşliğinde spor yaptı Maddi sıkıntılar yaşayan Serdar Ortaç: Arabayı kardeşim aldı, benzini kız arkadaşım ödüyor Takdir toplayan hareket! Belediye başkanı, eline kürek alıp vatandaşın kapısındaki karı küredi Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı 17 yaşındaki TikTok fenomeni cinayet şüphelisi oldu: Annesi ve amcasını öldürdü Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde