10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı - Son Dakika

10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı

24.10.2020 13:56

Geçtiğimiz ocak ayında bir çocuğunun annesi Ecem Özkaya ile tek celsede boşanan oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni bir ilişkiye başladı. Oyuncu, yeni aşkını sosyal medya hesabından da ilan etti.

2010 yılında nikah masasına oturan Mustafa Üstündağ ve Ecem Özkaya çifti geçtiğimiz ocak ayında boşandı. Çiftin çocuğunun velayeti de anneye verildi.

AŞKINI İLAN ETTİ

Boşandıktan sonra uzun süre yalnız kalan başarılı oyuncu Mustafa Üstandağ, muhabir Seda Torular ile aşk yaşamaya başladı. İkili ilişkilerini Instagram hesaplarından yaptığı paylaşımlarla ilan etti. Üstündağ sevgilisiyle olan fotoğrafını "Hoş gördük" notuyla yayınladı. Başarılı oyuncunun paylaşımına gelen en dikkat çeken yorum ise Şevket Çoruh soru işareti koyması oldu.

10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı
10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı

Son Dakika Magazin 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Fenerbahçe'nin, ezeli rakiplerine karşı Kadıköy'deki tüm yenilmezlik serileri sona erdi F.Bahçe yöneticisi Alper Pirşen'den çok sert hakem tepkisi: Beşiktaş ve TFF bu eserinden utanmalı Irak'ta füze saldırısı düzenlenen petrol rafinerisinde yangın çıktı Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi? CHP'li ilçe başkanının cinsel istismarına uğrayan genç kızın tüyler ürperten ifadesi ortaya çıktı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek'in paylaşımı, aşkını ortaya çıkardı 17 yaşındaki genç kız, evinde başından vurulmuş halde ailesi tarafından ölü bulundu Pasaport harçlarına zam geldi! İşte yeni fiyatlar