Son Dakika Haberleri: 100 Kişi Kent Meydanında Yarım Saat Boyunca Kavga Etti

100 Kişi Kent Meydanında Yarım Saat Boyunca Kavga Etti

29 gün önce

Samsun'da yaklaşık 100 dahil olduğu kavga yarım saat sürdü. Kavga esnasında çevredeki dükkanlar yağmalanırken kavgada 10 kişi yaralandı.

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde yaklaşık 100 kişinin karıştığı kavgada taşlar ve sopalar havada uçuştu. Yarım saat süren kavgada 10 kişi darp sonucu yaralandı.

ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Olay, Tekkeköy ilçesi Cumhuriyet Meydanı'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, meydanda bulunan esnaflar ile kimliği belirsiz kişiler arasında kavga meydana geldi. Yaklaşık 100 kişinin kavgaya dahil olması nedeniyle ortalık savaş alanına döndü. Çevrede bulunan dükkanlar çıkan kavga nedeniyle adeta yağma edilirken, kavgada taraflar birbirlerine taş ve sopalar ile saldırdı. Kavgada bir grup kurusıkı tabanca ile defalarca ateş etti.

KAVGA YARIM SAAT SÜRDÜ

Olay yerine çok sayıda polis ve çevik kuvvet ekipleri sevk edildi. Yaklaşık yarım saat boyunca süren kavga polislerin olay yerine gelmesiyle birlikte son bulurken, durumu ağır olan 1 yaralı, olay yerine gelen ambulans ile çevredeki hastaneye kaldırıldı. Büyük kavgada toplam 10 kişi darp sonucu yaralandı.

Olay yerinde çalışma başlatan polis, kavganın çıkış nedenini araştırıyor.


YORUMLAR


Kayserili Esnaf Bulduğu Parayı, Miktarını Söyleyene Verecek Ünlü Şarkıcı Yonca Evcimik, Eski Fotoğrafıyla Takipçilerini Şaşkına Çevirdi

ABD Başkanı Trump, AB'yi Tehdit Ettikten Sonra Anlaşma Sağladıklarını Söyledi