100 Metal Fest: Headbangers' Weekend - Son Dakika

100 Metal Fest: Headbangers' Weekend

26.08.2016 21:02
100 Metal Fest: Headbangers' Weekend, System.String[]

%100 Metal Fest: Headbangers' Weekend 4. yılında 27 Ağustos tarihlerinde KüçükÇiftlik Park'ta!

%100 Metal Fest: Headbangers' Weekend 4. yılında 27 Ağustos tarihlerinde KüçükÇiftlik Park'ta!

%100 Metal Fest: Headbangers' Weekend, 4. Yılında Testament, Paradise Lost, Eluveitie ve Insomnium'u içeren kadrosuyla 2016 yılında tek gün olarak 27 Ağustos Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleşecek. Toplamda altı grubun sahne alacağı festivalin diğer isimlerini ise önümüzdeki günlerde açıklayacağız.

Geçtiğimiz yıllarda Kreator, Arch Enemy, Helloween, Overkill, Children of Bodom, Katatonia, Epica, Carcass, Therion, At The Gates ve Sonata Arctica gibi grupları Türk metal seyircisiyle buluşturan %100 Metal Fest Headbangers' Weekend, 4. Yılında Testament, Paradise Lost, Eluveitie ve Insomnium'u içeren kadrosuyla 2016 yılında tek gün olarak 27 Ağustos Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleşecek. Toplamda altı grubun sahne alacağı festivalin diğer isimlerini ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Not: "Blind Guardian albüm çalışmaları kapsamında daha önce planlanan programının beklenilmedik ve mecburi olarak değişmesi nedeniyle festivalde sahne alamayacak. Grup tarafından da bizim tarafımızdan da beklenilmeyen bu durumdan ötürü hem Vera Müzik olarak hem de Blind Guardian adına oldukça üzgünüz."

100 Metal Fest: Headbangers' Weekend

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat 100 Metal Fest: Headbangers' Weekend - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı