100 Müzik: Stu Hamm Band Feat. Greg Howe - Son Dakika

100 Müzik: Stu Hamm Band Feat. Greg Howe

06.11.2016 17:34
100 Müzik: Stu Hamm Band Feat. Greg Howe, System.String[]

Veteran bas gitarist Stu Hamm ve ünlü gitarist Greg Howe, 6 Kasım'da Salon İKSV'de aynı sahneyi paylaşacak.

Veteran bas gitarist Stu Hamm ve ünlü gitarist Greg Howe, 6 Kasım'da Salon İKSV'de aynı sahneyi paylaşacak.

Stu Hamm, Joe Satriani, Steve Vai, Frank Gambale gibi önemli müzisyenlerle çaldı. Etüd videoları ile bas gitar öğrenmek isteyen milyonlarca müzisyenin akıl hocası oldu. Geçtiğimiz yıl yayımladığı son  albümünün turnesinde Stu Hamm'e ünlü gitar virtüözü Greg Howe eşlik ediyor. Howe, bugüne dek 8  solo albüm yayınladı. Justin Timberlake, Enrique Iglesias gibi isimlerin sahne gitaristliğini de üstlendiği gibi 1996'da ise Michael Jackson'ın dünya turnesinin gitaristiydi. Hamm ve Howe'e progressive rock grubu The Flower Kings'in eski davulcusu Zoltan Csörsz eşlik edecek.

Bas ve gitar müziğinin ulaşabileceği uçlar karşısında ağzınız açık kalacak.

Buğra Şişman Band: Enstrümantal füzyon ve progresif tınıları benimseyen, YouTube videoları ile birçok gence gitar çalımının inceliklerini öğreten Buğra Şişman ve ekibi sahnede olacak.

*Biletinizin barkodunu  aplikasyonu ile okutup puan kazanmayı unutmayın.

100 Müzik: Stu Hamm Band Feat. Greg Howe

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat 100 Müzik: Stu Hamm Band Feat. Greg Howe - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kandilli'den yürekleri ferahlatan açıklama: Ocak ayından sonra yağışlar artacak Hafta sonu tüm Türkiye'de uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması başladı Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi Partilere katılıp "Abartmayın" diyen sunucu Buse İskenderoğlu, koronavirüse yakalandı İstanbul'da koronavirüs definleri görüntülendi! Cenazeler iki nedenden dolayı tabutla defnediliyor Milyonlar heyecanla bekliyor! Emekliye ocakta 405 lira zam göründü Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü