100 Otel Çalışanı Gönüllü Tema Vakfı Üyesi Oldu - Son Dakika

100 Otel Çalışanı Gönüllü Tema Vakfı Üyesi Oldu

10.01.2015 18:55
100 Otel Çalışanı Gönüllü Tema Vakfı Üyesi Oldu, System.String[]

TEMA Vakfı, “Bu kurumun çalışanları TEMA gönüllüsü olmuştur" uygulaması kapsamında bir otelin 100 personeli gönüllü üye oldu.

TEMA Vakfı, “Bu kurumun çalışanları TEMA gönüllüsü olmuştur" uygulaması kapsamında bir otelin 100 personeli gönüllü üye oldu. TEMA Vakfı Manavgat Temsilciliği, Port Side Otel'de düzenlediği etkinlikte gönüllü üyelere kartları ve rozetleri verildi.

TEMA Vakfı Manavgat Temsilcisi Şenay Malbora, Türkiye'de ilk olarak okul öncesi TEMA gönüllüsünün

Manavgat Yağmur Okul Öncesi 3-6 Yaş Eğitim Merkezi olduğunu söyledi. Port Side Oteli oersonelinin TEMA Vakfı gönüllü rozet takma törenine otelin yönetim kurulu başkanı Dr. Yücel Aydın, otel müdürü Erman Türksal ve personelleri katıldı. 120 otel çalışanının 100'ne gönüllük rozeti takıldığı kaydedildi.

100 Otel Çalışanı Gönüllü Tema Vakfı Üyesi Oldu
100 Otel Çalışanı Gönüllü Tema Vakfı Üyesi Oldu

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel 100 Otel Çalışanı Gönüllü Tema Vakfı Üyesi Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti