101 Aksaçlı'ya Almanya'dan destek - Son Dakika

101 Aksaçlı'ya Almanya'dan destek

06.10.2020 11:46

Bazı Alman sivil toplum örgütleri Aksaçlılar grubuna destek vermek için 6 Ekim Salı günü Berlin'de düzenleyecekleri bir basın toplantısında, Akdeniz'de barış ve Türkiye'deki demokratlara destek çağrısında bulunacaklar.

Bazı Alman sivil toplum örgütleri Aksaçlılar grubuna destek vermek için 6 Ekim Salı günü Berlin'de düzenleyecekleri bir basın toplantısında, Akdeniz'de barış ve Türkiye'deki demokratlara destek çağrısında bulunacaklar.

Çağrıyı yapacak sivil toplum örgütleri arasında PEN Almanya, Alman Yayıncılar Birliği, Alman Gazeteciler Sendikası gibi kuruluşlar var.

Alman sosyal demokrat partisi SPD'nin merkezinde yapılacak basın toplantısını Yeşiller Partisi eski eş başkanlarından Cem Özdemir yönetecek ve toplantıya bazıları internet üzerinden olmak üzere, Fatih Akın, Orhan Pamuk, Aslı Erdoğan, Zülfü Livaneli, Oya Baydar, Günther Wallraff, Can Dündar ve Banu Güven gibi isimler katılacak.

101 Aksaçlı'ya Almanya'dan destek

Son Dakika Güncel 101 Aksaçlı'ya Almanya'dan destek - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Milli Savunma Bakanlığı'ndan Azerbaycan tezkeresi açıklaması: Mehmetçik 1 yıl süreyle görev yapacak "Korona aşısı ücretsiz mi yapılacak?" sorusuna Sağlık Bakanı Koca'dan yanıt: Risk grubundaki 5 milyon kişi ücretsiz aşılanacak Yaşlı kadını domuz bağı ile öldürüp çuvala koyan canilerin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı Kestiği kedi ile yakalanan kadının sözleri kan dondurdu: Yıllardır yiyorum Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Kılıçdaroğlu'nu tehdit eden Alaattin Çakıcı'ya tepki: Kabul edilebilir değil Acun Ilıcalı, sosyal medyadaki küfürlü içerikleri nedeniyle MasterChef yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz'i kovdu "Yasaktan haberim yoktu" diyen yaşlı kadın, ceza yemekten kurtulamadı Sağlık Bakanı Koca, İstanbullulara güzel haberi verdi: Vaka artış hızı kontrol altına alındı