"11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" programı - Son Dakika

"11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" programı

11.11.2019 15:14

Tarım ve Orman Bakanlığınca Türkiye genelinde gerçekleştirilen ""11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" programı kapsamında, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde 2 bin fidan dikildi.

Tarım ve Orman Bakanlığınca Türkiye genelinde gerçekleştirilen ""11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" programı kapsamında, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde 2 bin fidan dikildi.

Doğubayazıt T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu lojmanlarının bahçesinde belirlenen alanlara saat 11.11'de fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi.

Doğubayazıt Kaymakamı Zafer Engin, Doğubayazıt Cumhuriyet Başsavcısı Emre Tunay, 1. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Yücel Özel ve kurum müdürleri ile hükümlülerin katıldığı programda bahçeye 200 fidan dikildi.

Fidan dikiminin yapıldığı bahçedeki ağaçlık alana "Adalet Ormanı" ismi verildi.

Programı çerçevesinde ilçe genelindeki farklı noktalara 2 bin fidan dikimi yapıldı.

 11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes programı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel '11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes' programı - Son Dakika


Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir
16:20