11 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan polis memuru tutuklandı - Son Dakika

11 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan polis memuru tutuklandı

22.09.2020 20:24
11 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan polis memuru tutuklandı, System.String[]

ABD'nin Connecticut eyaletinde, 11 yaşındaki kız çocuğu aile dostları olan polis memurunun cinsel istismarına maruz kaldı. Polis memuru, görevinden alındıktan sonra tutuklandı.

Amerika'nın Bridgeport şehrinde yaşayan 52 yaşındaki polis memuru Ivan Delgado, aile dostlarının 11 yaşındaki kızına cinsel istismardan tutuklandı.

Olayın ortaya çıkmasından sonra polis tarafından psikiyatrist uzman gözetiminde ifadesi alınan kız çocuğu, Delgado'nun daha önce kendisine defalarca dokunarak taciz ettiğini söyledi.

YATAK ODASINA GÖTÜRMÜŞ

11 yaşındaki kız, polis memuru Delgado'nun evinde oldukları bir sırada şahsın kendisini yatak odasına götürüp çok güzel olduğunu söyledikten sonra cinsel istismarda bulunduğunu söyledi.

250 BİN DOLAR KEFALETLE SERBEST BIRAKILDI

Küçük kızın olayı annesine anlatmasından ardından polis tarafından evinde gözaltına alınan Delgado, hakkında cinsel taciz iddiaları kabul etmedi. Gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Delgado, 250 bin dolar kefaletle serbest bırakıldı. Delgado'nun, Bridgeport Polis Departmanı'ndaki görevinden alındığı açıklandı.

11 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan polis memuru tutuklandı

Son Dakika Dünya 11 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan polis memuru tutuklandı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (3)

Son Dakika

Emre Belözoğlu en büyük hayalini bu sözlerle anlattı: Bu memleketin çocuklarına F.Bahçe forması giydirmek istiyorum İstanbul'da tatil trafiği başladı, yoğunluk yüzde 53'e ulaştı Gümüşhane Örümcek Ormanları'nda yangın! Kaymakamdan korkutan sözler 4 ay önce doğum yapan Aslıhan Turan, 3. çocuk için doktoruyla görüşmeye başladı Fransa'da Ermeni protestocular otoyolu kapatarak, Türklere saldırdı: 5 yaralı Sınav dönemi başlıyor, detaylar netleşti: Herkes okula gidecek, koronalı öğrenci izole ortamda sınava alınacak Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Son Dakika! Ermenistan ordusu Berde şehir merkezini vurdu: 21 kişi yaşamını yitirdi