112 Acil Servis Ekibi Sobadan Zehirlendi: 1 Ölü - Son Dakika

112 Acil Servis Ekibi Sobadan Zehirlendi: 1 Ölü

18.02.2012 13:17
112 Acil Servis Ekibi Sobadan Zehirlendi: 1 Ölü, System.String[]

Konya'nın Bozkır ilçesine bağlı Sarıoğlan beldesinde görev yapan 112 Acil Sağlık ekibi, görev yaptıkları istasyonda beklerken sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi.

Konya'nın Bozkır ilçesine bağlı Sarıoğlan beldesinde görev yapan 112 Acil Sağlık ekibi, görev yaptıkları istasyonda beklerken sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi.

Yoğun kış şartlarının yaşandığı Bozkır ilçesine bağlı Sarıoğlan beldesinde görev yapan 112 Acil Servis ekibinin, istasyona gelen meslektaşları tarafından zehirlendikleri farkedildi.

Yapılan incelemede, acil tıp teknisyeni Gülsün Aslan'ın öldüğü belirlendi. Ekipte bulunan ve durumu ağır olan Sema Bostancı ise önce Güneysınır ilçesi Devlet Hastanesine, oradan da askeri helikopterle Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi.

Bu arada, zehirlenen arkadaşlarına müdahale etmeye çalışan ambulans şoförü İzzet Öztürk'ün de kalp krizi geçirdiği ve Güneysınır Devlet Hastanesindeki ilk müdahalenin ardından Konya Numune Hastanesine sevk edildiği bildirildi. - KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika 112 Acil Servis Ekibi Sobadan Zehirlendi: 1 Ölü - Son Dakika


Son Dakika

Çukur'a damga vuran sahne! Dışlanan Yamaç, yeniden mahalleye alındı Meteoroloji uyardı: İstanbul'da sisin ardından sağanak yağış geliyor Senato, Trump'ın Yüksek Mahkeme yargıcı adayı Amy Coney Barrett'i onayladı Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı