12 Milyon Dolarlık Nefret - Son Dakika

12 Milyon Dolarlık Nefret

06.01.2012 09:48
12 Milyon Dolarlık Nefret, System.String[]

Dünyanın en çok kazanan sporcusu Tiger Woods'un boşandığı eşi öyle bir şey yaptı ki...

İnsanlar boşandıkları zaman garip şeyler yapabilirler. Mektupları yakmak, Kıyafetleri sokağa fırlatmak, yüzüğünü okyanusa atmak gibi. Ama eğer bir boşanmadan 100 milyon dolar alıyorsanız, istediğiniz tepkiyi istediğiniz şekilde yapabilirsiniz, tıpkı Tiger Woods'un eski eşi gibi.

Dünyanın en ünlü golfçusu olarak kabul edilen Birleşik Amerikalı Tiger Woods, geçtiğimiz yıllarda yaşadığı yasak aşklar ve eşinden boşanmasıyla uzun süre dünya gündemini meşgul etmişti. Woods boşandığı eşine tam 100 milyon dolar tazminat ödemişti. İsveçli eski bir model olan Elin Nordegren, Woods'la boşanmasının ardından 12 milyon dolara satın aldıkları North Palm Beach'teki lüks evi dozerlerle yerle bir ettirdi. Palmiye ağaçlarının ardından yer alan 6 yatak odası, 8 banyosu bulunan muhteşem evin yerinde ise şimdi yeller esiyor.

Bu arada, evin yıkımı sırasında çevreye de büyük zarar verilirken, ABD medyasında Elin Nordegren'e yönelik eleştirilerin dozu da iyice artmış durumda.

WOODS'UN YASAK AŞKLARI EVLİLİĞİ BİTİRMİŞTİ

Dünyaca ünlü golfçu Tiger Woods ve eşi Elin Nordegren özel hayatlarının tüm dünya basınında çok fazla deşifre olmasından dolayı 23 Ağustos 2010'da resmen boşanmışlardı. Ancak çiftin boşanmalarına neden olan asıl olay ise Tiger Woods'un bir dizi kadınla ilişkisinin olduğunun ortaya çıkmasıydı. Başta ABD olmak üzere tüm dünya basınında geniş yankı bulan skandalların patlak vermesiyle Tiger Woods'un örnek sporcu kişiliği sarsılmış ve evliliği de bir süre sonra sonlanmıştı. - İSTANBUL

12 Milyon Dolarlık Nefret
12 Milyon Dolarlık Nefret
12 Milyon Dolarlık Nefret

- Kaynak: İHA

Son Dakika Dünya 12 Milyon Dolarlık Nefret - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Fatih Terim'den kırmızı kart yorumu: Bundan sonra daha çok 11'e 10 çalışmalıyız Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot