120 Çift, Sevgililer Günü'nde Evlendikleri Salonda Eğlendi - Son Dakika

120 Çift, Sevgililer Günü'nde Evlendikleri Salonda Eğlendi

15.02.2012 10:57
120 Çift, Sevgililer Günü'nde Evlendikleri Salonda Eğlendi

Kayseri'de bir düğün salonunun işletmecileri, salonlarında düğün yapıp evlenen çiftlere Sevgililer Günü sürprizi yaptı.120 çift, kendileri için düzenlenen gecede dans edip gönüllerince eğlendi.

Kayseri'de bir düğün salonunun işletmecileri, salonlarında düğün yapıp evlenen çiftlere Sevgililer Günü sürprizi yaptı. 120 çift, kendileri için düzenlenen gecede dans edip gönüllerince eğlendi.

İşletme sahipleri, düğünlerini kendi salonlarında yapan çiftler için yemekli eğlence düzenledi. Çiftlere sevgililer gününe özel hazırlanan ara sıcak 'Sevgi Yumağı', salata olarak 'Aşk Bahçesi', ana yemek 'Deniz Sevdası' ve tatlı olarak 'Kalbim Sende' ikram etti. Yemeğin ardından sahneye çıkan sanatçının romantik şarkıları eşliğinde dans eden çiftler, salonda yaptıkları düğünlerini hatırladı.

Düğün salonu işletmecisi Mustafa Tokgöz, Sevgililer Günü'nde hazırladıkları geceyle yeni evli çiftlere aşklarını tazeleme imkanı sağladıklarını söyledi. - Kayseri

Kaynak: DHA
Kocasinan Şimşekspor Play-Off'ta Kocasinan Şimşekspor Play-Off'ta Kadınlar 1. Lig B Grubu Kadınlar 1. Lig B Grubu Anne, 3 yaşındaki kızını boğazını keserek öldürdü Anne, 3 yaşındaki kızını boğazını keserek öldürdü

Son Dakika Güncel 120 Çift, Sevgililer Günü'nde Evlendikleri Salonda Eğlendi - Son Dakika


Advertisement