Son Dakika Haberleri: 120 Öğrenciyi Sağlık Taramasından Geçirdiler

120 Öğrenciyi Sağlık Taramasından Geçirdiler

7 yıl önce

Adana Sağlık Mensupları Derneği (Adana SAMADER) 120 öğrenciyi sağlık taramasından geçirdi.

120 Öğrenciyi Sağlık Taramasından Geçirdiler, System.String[]
Adana Sağlık Mensupları Derneği (Adana SAMADER) 120 öğrenciyi sağlık taramasından geçirdi.

Altın Çocuk Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından hazırlanan proje kapsamında Şakirpaşa Eğitim Merkezi'ne giden öğrencilere, sağlık taramasının yanı sıra ağız sağlık bilgisi eğitimi de verildi.

Uz. Dr Sinan Kırım, Uz. Dr Hakan Kaya, Uz. Dr. Necmi Balkan, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Serkan Poyraz, Dr. Fatih Bayat Dr. Necati Atlı, Diş Hekimi Yasin Türkoğlu ve Odyometrist Selami Yılmaz'dan oluşan ekip tarafından Altın Çocuk Derneği Şakirpaşa eğitim merkezindeki 120 öğrenci genel sağlık kontrolünden geçirildi.

120 çocuğun genel sistemik fizik muayenelerin yapıldığını belirten Uz. Dr. Sinan Kırım, "Sistemik muayeneleri ile göz hastalıkları uzmanı tarafından göz muayeneleri diş hekimimiz tarafından ağız ve diş muayeneleri yapıldı. Duyma sıkıntısı yaşayan öğrencilerimize de İşitme testleri yaptık. Çocukların bir kısmında işitme ve görme kusuru ve diş çürüklerine rastlandı. Gerekli önerilerde bulunduk. Diş hekimi tarafından ağız ve diş sağlığının önemini ve diş fırçalamanın gerekliliği anlatıldı." dedi.Manavda Kasiyerlik Yapan Kadın, 9 Yıl Boyunca Her Gün Kasadan Para Çalmış İşten Erken Çıkan Koca, Evinde Karısıyla Yakaladığı Adamı Bıçakladı

AK Parti'li Belediye Başkanına Silahlı Saldırı Düzenlendi!