121'nci Mahalle Dilek Oldu - Son Dakika

121'nci Mahalle Dilek Oldu

5 yıl önce

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı ilçesi Dilek Mahallesi'nde evlerin dış cephelerini boyadı.

121'nci Mahalle Dilek Oldu, System.String[]

Dilek Mahallesi, Büyükşehir Belediyesi'nin il genelinde çehresini değiştirdiği 121'nci mahalle oldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, mahallelerde zamanla kötü bir görünüm kazanan evlerin dış cephe boyamalarını yaparak evlere yepyeni bir görünüm kazandırıyor. Bu kapsamda sürdürülen çalışmalar Saruhanlı'da da tüm hızıyla devam ediyor. Saruhanlı ilçesi Dilek Mahallesinde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi ekipleri yıpranan ve uzun süredir boyanmayan kapı, pencere ve duvarlarda boyama çalışmalarını gerçekleştiriyor. Boyama çalışmalarının ardından evlerin kazandığı yeni görüntü mahalle sakinlerini de mutlu ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Koordinatörü Ramazan Hakan Ulak da Dilek Mahallesi'ndeki çalışmaları yerinde inceledi. Halkın olumlu tepkisinin kendilerini şevklendirdiğini dile getiren Ulak, diğer mahallelerde de boyama hizmetlerinin devam edeceğini söyledi.

Büyükşehir Halkın Yanında

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, dış cephe boyamalarının 121 mahallede tamamlandığını söyledi. Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetleri halkı için hayata geçirdiğini dile getiren Gençoğlu, mahalle boyamalarının son hızla devam edeceğini söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 15.10.2015 12:15 Kaynak: BültenlerSon Dakika

Görev başındaki polis, emniyetin tuvaletinde sevgilisiyle uygunsuz halde basıldı
Firari asker, 26 yıl sonra yol kontrolünde yakalandı Didem Soydan'dan "Seninle cinsel ilişkiye girmeden ölmek istemiyorum" diyen takipçisine cevap

Son Dakika Haberleri