Son Dakika Haberleri: 13 Yaşındaki Kızının Bekaretini İş Adamına Satmak İsteyen Rus Anne Yakalandı

13 Yaşındaki Kızının Bekaretini İş Adamına Satmak İsteyen Rus Anne Yakalandı

30 gün önce İlandır

Rusya'da yaşayan 35 yaşındaki anne, kızının bekaretini zengin bir iş adamına satmak için anlaşma yaparken sivil polisler tarafından yakalandı.

Rus anne 13 yaşındaki kızının bekaretini zengin bir iş adamına satmaya çalıştığını itiraf etti. Anne bu iş için 19 bin sterlin (100 bin TL) alacaktı.

ARKADAŞIYLA MOSKOVA'YA UÇTU

Rus polisi 35 yaşındaki Irina Gladkikh adlı emlak memurunu anne ve onun bir kadın arkadaşını gözaltına aldı. Anne yanına kızını da alarak, çocuğunun bekaretini satmak için Chelyabinsk'ten Moskova'ya uçtu.

SİVİL POLİS İLE PAZARLIK YAPTILAR

Kadının 25 yaşındaki arkadaşı da kızın bekaretini satmak için Moskova'ya geldiklerini itiraf etti. Anne kızının bekareti için anlaşma yaparken karşısındakilerin sivil polis olduğundan habersizdi. Anne ve arkadaşı Moskova'daki bir restoranda yakalandı.

 Genç kız derhal devlet gözetimine alındı ve Moskova'da bir hastaneye yatırıldı. Polis aynı zamanda anne ve arkadaşı için de "kendi bedenlerini satarak hayatlarını kazanmak" iddiasında bulundu.


YORUMLAR


Havuç Ekranlara Dönüyor! Yapımcının Paylaştığı Fotoğraf Eski Havuç'un Kopyası Gibi Barzani'nin Adamından Kan Donduran Sözler: PKK Afrin'e Gitmeyen Militanı Kurşuna Dizdi

Afrin'de 3 Köy Daha Hainlerden Temizlendi! İşte Kurtarılan Bölgeler