14 Aralık Cumartesi DHA Spor Gündemi - Son Dakika

14 Aralık Cumartesi DHA Spor Gündemi

2 ay önce

Demir Grup Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz: Şampiyonluk yolunda, en azından ilk yarıyı lider bitirmek için çok önemli bir galibiyet almayı arzu ediyoruz"Taraftarın maça ilgisi bizi ziyadesiyle memnun ediyor" Rıza Çalımbay: Bütün amacımız Fenerbahçe maçını kazanmak"Her zaman nasıl oynuyorsak,...

14 Aralık Cumartesi DHA Spor Gündemi, System.String[]

Demir Grup Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz: Şampiyonluk yolunda, en azından ilk yarıyı lider bitirmek için çok önemli bir galibiyet almayı arzu ediyoruz

"Taraftarın maça ilgisi bizi ziyadesiyle memnun ediyor"

Rıza Çalımbay: Bütün amacımız Fenerbahçe maçını kazanmak

"Her zaman nasıl oynuyorsak, yine öyle oynayacağız"

"Sadece büyük maçlarda değil, her maçta taraftar desteğine ihtiyaç var"

SÜPER LİG

15.00 Çaykur Rizespor - Kasımpaşa

17.30 Gençlerbirliği - Göztepe

20.00 Galatasaray - MKE Ankaragücü

FENERBAHÇE

Sarı-lacivertliler, sabah antrenmanının ardından akşam saatlerinde uçakla Sivas'a hareket edecek.

BEŞİKTAŞ

18.00 Siyah-beyazlılar, BtcTurk Yeni Malatyaspor maçı hazırlıklarını basına kapalı yapacağı antrenmanla tamamlayacak ve kampa girecek.

TFF 1'İNCİ LİG

14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Giresunspor

14.00 Boluspor - Fatih Karagümrük

16.30 İstanbulspor - Eskişehirspor

19.00 Adanaspor - Ekol Göz Menemenspor

TFF 2'NCİ VE 3'ÜNCÜ LİGLERİ

İki ligde de 17'nci hafta maçları oynanacak.

ULUSLARARASI GÖRME ENGELLİLER FEDERASYONU (IBSA) B2-B3 FUTSAL DÜNYA ŞAMPİYONASI

13.00 Görme Engelliler Futsal Milli Takımı, IBSA B2 - B3 Dünya Şampiyonası'nın 3'üncülük-4'üncülük maçında Rusya ile karşılaşacak.

BASKETBOL

ING Basketbol Süper Ligi

13.00 Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol - Galatasaray Doğa Sigorta

15.15 OGM Ormanspor - TOFAŞ

17.30 Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko

20.00 Frutti Extra Bursaspor - Bahçeşehir Koleji

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

14.00 Birevim Elazığ İl Özel İdare - OGM Ormanspor

14.00 Galatasaray - Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol

15.15 İzmit Belediyespor - Fenerbahçe Öznur Kablo

16.00 Bellona Kayseri Basketbol - Samsun Canik Belediyespor

18.30 Çankaya Üniversitesi - Gelecek Koleji Çukurova Basketbol

VOLEYBOL

- Vestel Venus Sultanlar Ligi

18.30 Eczacıbaşı VitrA - VakıfBank

AVRUPA LİGLERİ

15.00 Granada - Levante (İsmail Köybaşı)

17.30 Bayern Münih - Werder Bremen ( Ömer Toprak, Nuri Şahin)

18.00 Leicester City - Norwich City (Çağlar Söyüncü)

19.00 Admira - Rapid Viyana (Sinan Bakış)

20.00 Antwerp - AS Eupen (Sinan Bolat)

20.30 Fortuna Düsseldorf - RB Leipzig ( Kaan Ayhan, Kenan Karaman)


Haber Yayın Tarihi: 14.12.2019 09:34 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

Deprem paylaşımıyla tepki çeken Berna Laçin'e soruşturma açıldı
Megastar Tarkan deprem için elini taşın altına koydu! AFAD'a 100 bin TL bağışladı Acun Ilıcalı'nın programında depremzedeler için rekor bağış toplandı

Son Dakika Haberleri