14 Mart Tıp Bayramı - Son Dakika

14 Mart Tıp Bayramı

14.03.2018 12:32
14 Mart Tıp Bayramı, System.String[]

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

Er, yayımladığı mesajında, tüm hekimlerin ve sağlık çalışanlarının bayramını kutladığı bildirdi.

Türkiye'de fedakarca çalışan hekimlerin ve sağlık personellerinin her türlü bilgi, araç ve donanıma sahip olduğunu belirten Er, şunları kaydetti:

"Doktorlarımızın ve sağlık personellerimizin çalışma şartları daha da iyileştirilerek, kutsal görevlerini daha rahat yapmaları sağlanmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin her köşesinde vatandaşlara eşit sağlık hizmeti veren, sağlığımızı emanet ettiğimiz, kutsal mesleği sabırla ve sevgiyle yapan tüm hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyorum. Görevi sırasında şehit olan tüm sağlık personellerini de rahmet ve minnetle anıyorum."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 14 Mart Tıp Bayramı - Son Dakika


Son Dakika

Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: 5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın? Son Dakika: Yeni koronavirüs genelgesi! Derneklerin ve STK'ların her türlü etkinlikleri 3 ay süreyle yasaklandı Koronavirüs tedavisinde yeni umut! Colchicine ilacı 2500 kişi üzerinde denenecek Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal? Hijyen kurallarını hiçe sayıp sahte peynir üreten firma, 55 bin lira ceza kesilerek kapatıldı