14 Mart Tıp Bayramı - Son Dakika

14 Mart Tıp Bayramı

14.03.2018 16:33
14 Mart Tıp Bayramı, System.String[]

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, "Türk hekimlerinin ve sağlık çalışanlarının özverili çalışmaları, gayret ve başarıları hat safhadadır.

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, "Türk hekimlerinin ve sağlık çalışanlarının özverili çalışmaları, gayret ve başarıları hat safhadadır." dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Özmen, Gençlik Kolları Başkanı Burak Gödekmedan, Kadın Kolları Başkanı Hülya Metin ve partilerle 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Bodrum Devlet Hastanesi, İntertıp Tıp Merkezi ve Acıbadem Hastanesine ziyaretlerde bulunarak, görev yapan doktorların Tıp Bayramı'nı kutladı.

Özmen, yaptığı açıklamada, sağlık çalışanlarına özverili çalışmasından dolayı teşekkür ederek, şunları söyledi:

"Gece gündüz, kar çamur, bayram tatil demeden, büyük bir özveriyle insanların sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen, verilen görevleri zamanında ve tam yapan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlarım. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi 'Beni Türk hekimlerine emanet edin' bu sözden de anlaşılacağı üzere Türk hekimlerinin ve sağlık çalışanlarının özverili çalışmaları, gayret ve başarıları hat safhadadır."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 14 Mart Tıp Bayramı - Son Dakika


Son Dakika

Zeytin Dalı bölgesinde 1 asker şehit oldu Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan: Gıda, petrol ve döviz fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle enflasyon arttı "50 yaşımda yetim kaldım" diyen VJ Bülent Çarıkçı isyan etti: Herkes ölebilir Son Dakika! Kahramanmaraş'ta otele baskın yapan polisle şüpheli arasında çatışma çıktı: 1 polis yaralı, 1 polis şehit Vaka sayısının patladığı Adana için ürküten sözler: Boş sedye bile yok, morgların önünde kuyruklar oluştu 2 bin liraya satın aldığı traktöre gözü gibi bakıyor: Sesini duyan benim geldiğimi anlıyor Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Kayıpmaz açıkladı! 14 günlük karantina süresi 21 güne çıkabilir Dünyanın umutla beklediği Pfizer-BioNTech koronavirüs aşısı İngiltere'ye doğru yola çıktı